De virus-‘cruise’ die helemaal geen ‘cruise’ was..?!!!
2026 © WantToKnow.nl
*
Waarom is het schip waarop het hantavirus uitgebroken zou zijn, gelabeld als een ‘cruiseschip’…?? Wist je dat deze ‘Hondius’ dat in zijn essentie helemaal niet is?! Het schip is een aan Nederland gelieerd expeditievaartuig van de Polar Class 6; een wetenschappelijk, drijvend onderzoeksplatform. Wie maakt er gebruik van? Het schip wordt structureel ingezet door Nederlandse academische instellingen en met overheidsgeld gefinancierde organisaties, waaronder, jaja, daar was ‘ie weer: het Erasmus MC (Universitair Medisch Centrum Rotterdam).
En ja, je kunt er ook in ‘cruisen’, maar dat is een soort ‘bijverdienste’ voor de eigenaren. Waarom wordt de essentie niet benoemd van dit schip? Waarbij het gaat om wetenschappers die financiering ontvangen van de NWO (Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek). Maar waarom zien we deze info NERGENS in het nieuws; terwijl velen toch wel opvalt dat deze ‘HONDIUS’ nou niet speciaal oogt als een cruiseschip..!
Officieel is het hantavirus een virus, dat via urine, ontlasting en speeksel van ratten en muizen overgedragen wordt op mensen. Dat er zéér grote twijfels zijn, over überhaupt het bestaan van virusssen, is weinig mensen bekend. Tóch is dit één van de meest controversiële zaken in de medisch wetenschap. Die meldt dat er zo’n 60 soorten hantavirussen zouden zijn. Dit virus werd bekend, vorig jaar, toen bleek dat de partner van filmster Gene Hackman eraan was overleden; het echtpaar werd dood gevonden in hun woning. Uiteindelijk bleek de vrouw een week voor de acteur te zijn overleden, waarbij bleek dat ze was geveld door het hantavirus..
Verspreiding over de wereld..? Op zoek naar 30 passagiers…
Het verhaal is nu, dat ‘gezondheidsautoriteiten over de hele wereld dringend op zoek zijn’… Op zoek naar 30 passagiers uit verschillende landen die van dit ‘cruiseschip’ zijn gestapt, voordat ze zich realiseerden dat ze aan het hantavirus waren blootgesteld. Oceanwide Expeditions, de cruisemaatschappij, heeft bevestigd dat deze passagiers twee weken geleden, op 24 april van boord zijn gegaan, terwijl twee weken ervóór al het eerste dodelijke slachtoffer van het virus viel; aldus officiële meldingen..
Vooral de link met het EMC doet ons de wenkbrauwen ernstig fronsen.
De rol van het EMC, het Erasmus Medisch Centrum, bij het ontstaan van Covid en hun samenwerking met de Fauci-club in de VS, maakt dat ook wij de argwaan niet willen onderdrukken in deze ontwikkelingen. Het lijkt allemaal weer ‘k eurig gepland’; maar als je dat deelt, dan ben je vanzelfsprekend weer een complotdenker. Maar gezien de geschiedenis van het laatste decennium, kun je in onze ogen niet alert genoeg zijn.
Het is allemaal teveel toeval, waarbij ook weer eens – toevallig – de zaken sámen komen, op het juiste moment. Wat te denken van het volgende: het ‘virus’ staat ook als een bijwerking te boek van de mRNA-spuit tegen Covid, in de categorie ‘longontsteking’..
We reiken je graag deze info aan, via het LighthouseTv-interview van 6 mei met prof.dr. Pierre Cappel.
Een opvallende uitspraak van deze erudiete viroloog; Pierre Cappel haalt uit naar EMC-viroloog Marion Koopmans om hantavirus: “Daar zitten belangen achter”

