• zo. jun 28th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

In een interview met CBS’s Margaret Brennan op “Face the News”, verklaarde Sen. Bill Cassidy (R-LA), de RINO die op een grote manier zijn zetel verloor in het primaire proces, dat schreeuwen naar president Trump de vervulling was van zijn “missie”.

Dit gebeurde toen presentatrice Margaret Brennan zei: “Je wilde de details over de diplomatie krijgen. Correct. Oke. Want op woensdag hadden jij en president Trump die boze uitwisseling, verheven stemmen, zei je, samen met andere Republikeinse senatoren, in deze besloten vergadering. Hij berispte je voor die stem die je eerder had uitgebracht om de oorlog te stoppen. Je zei dat je niet gepest zult worden. Voelde je dat hij terugdeinsde door je die briefing te geven? Ik bedoel, is het delen van informatie niet gewoon een basisverwachting die wetgevers zoals jij zouden moeten vervullen? Waarom is daar een schreeuwpartij voor nodig?”

Toen verklaarde Cassidy dat hij gewoon “informatie” probeerde te krijgen, zeggende: “Laten we een beetje teruggaan, als we mogen. Ik ben een arts. Ik ga proberen zoveel mogelijk informatie te krijgen om tot de waarheid van iemands diagnose te komen en de waarheid over hoe dat probleem behandeld moet worden, zoveel mogelijk informatie.”

Vervolgens sprak hij over zijn frustratie, zeggende: “Als je me die informatie ontzegt, zal ik gefrustreerd zijn, want mijn taak is om te dienen met de informatie die voor me ligt. Overigens hanteer ik dezelfde ethiek in de publieke dienst. Onze samenleving heeft problemen. Wat is de waarheid achter de oorzaak van dat probleem? Wat is de waarheid over hoe het op te lossen?”

Vervolgens rechtvaardigde hij het verraden van president Trump door tegen hem te stemmen over de War Powers Act, zeggende: “Als je me geen antwoorden geeft, zal ik aandringen op die antwoorden. Dus toen de president de vier mensen berispte die voor de War Powers Act hadden gestemd, was ik daar eerlijk gezegd niet om berispt te worden. En de president was niet uitgenodigd om verbale mishandeling uit te delen.”

Brennan voegde toe: “Maar dat is wat hij deed.” Cassidy ging verder en maakte zichzelf tot de held van een belachelijk verhaal, zeggende: “Ik stak mijn hand op. Ik zei: ‘Meneer de president, wilt u gewoon – is dat een retorische vraag die u stelt, waarom stemmen we ervoor, of bent u echt geïnteresseerd?’ Hij zei: ‘Ik ben echt geïnteresseerd.’ Ik stond op en zei: ‘Dit is waarom,’ en ik noemde die doelstellingen die ik niet zag worden bereikt, en hoe het einde van de oorlog steeds langer werd uitgesteld. Hij begon over me heen te praten.”

Cassidy ging verder: “Helaas verhoogde ik mijn volume om bij hem te passen, en we spraken zo tegen elkaar – of zullen we zeggen, spraken tegen elkaar, niet met elkaar. Nu had ik mijn geduld niet moeten verliezen, en hij ook niet, maar, weet je, mijn vrouw zal je vertellen, af en toe krijgt mijn Ierse temperament de overhand. Maar, het punt is, ik moest het weten. Ik moet het weten om mijn mensen, mijn staat en mijn land te dienen. Het blijkt dat ik daadwerkelijk de missie heb volbracht van wat ik moest doen.”

<div class="gf_browser_unknown gform_wrapper gravity-theme gform-theme–no-framework gpoll_enabled_wrapper gpoll_wrapper" data-form-theme="gravity-theme" data-form-index="0

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *