‘s-Gravenzande – Op de Maasdijk in ‘s-Gravenzande is zaterdagavond een auto tegen de geluidsmuur gereden. Het voertuig liep daarbij veel schade op.
Politie kwam na het ongeval ter plaatse. Ook een ambulance kwam ter plaatse om de inzittenden te controleren. Beide inzittenden zijn door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis.
De bestuurder mocht wel mee met de politie. Hij bleek ten tijde van het ongeval onder invloed te zijn.
Een gedeelte van de Maasdijk richting ‘s-Gravenzande werd afgesloten. Daardoor was een deel van de weg tijdelijk niet toegankelijk voor verkeer.
Een berger komt ter plaatse om de beschadigde auto af te slepen. Hoe het ongeval kon gebeuren, is niet bekend.









