Het World Economic Forum start een onderzoek naar mogelijk wangedrag van oprichter Klaus Schwab. Dit komt na ontvangst van een brief van een klokkenluider, volgens The Wall Street Journal.
In de brief beweert de anonieme afzender dat de 87-jarige Schwab geld van het WEF heeft gebruikt voor persoonlijke uitgaven, zoals vakanties, hotels en massages.
En maar lachen om de complotdenkers en de wappies
Hoewel het WEF de beschuldigingen serieus neemt, benadrukken ze dat ze nog niet bewezen zijn. Schwab ontkent alle aantijgingen en is van plan om een rechtszaak aan te spannen. Hij is deze week afgetreden als voorzitter van de raad van toezicht van het WEF.
Journalist Vala van den Boomen merkt op: “En maar lachen om de ‘complotdenkers’ en de ‘wappies’ die zich verzetten tegen het machtsmisbruik van dit soort ongekozen, zelfbenoemde leiders, die zonder mandaat denken alles te kunnen bepalen en overal recht op te hebben.”
“Wereld Economisch Forum start onderzoek naar oprichter Klaus Schwab.” Misschien een goed moment om aan deze protserige en moralistische organisatie een einde te maken.
— Rik Torfs (@torfsrik) April 23, 2025
Wie had dat nu kunnen denken
Wetenschapper Ferdinand Meeuws voegt toe: “Wie had dat nu kunnen denken. Opperhoofd Schwab van het WEF zou geld van het WEF in zijn eigen zakken hebben gestoken.”
Voormalig Europarlementariër Dorien Rookmaker merkt op: “Ach, het WEF. Men wilde er zo graag bij horen. Maar nu even niet. Massages en luxe reizen. Daar gooi je je reputatie toch niet voor te grabbel?”
En dan wel de rest van de wereld de les lezen met zijn ‘Great Reset’. Wat een lapzwans, die Schwab, sneert ondernemer Rutger van den Noort.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
…
Interessant
.
Laat een reactie achter