• za. apr 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Vier sterrenchefs delen het recept van hun favoriete aardappelgerecht: “Je kan er culinair zó veel kanten mee uit”.

“Mijn overgrootouders waren de eerste eigenaars”: hoeveel is het erfstuk van Nele waard volgens onze expert?

Billie vraagt liefhebbers van tweedehands naar hun favoriete vintageparel en laat die schatten door een expert. De naoorlogse kast van Nele Vanhouwaert (32), leerkracht in het buitengewoon lager onderwijs en floriste in bijberoep, is een erfstuk van haar overgrootouders: “Ik hoop dat hij nog generaties lang wordt doorgegeven.”

Sterrenchefs vinden het doodzonde dat onze aardappelboeren een overschot hebben van zo’n 860.000 ton. Om de Belg aan te moedigen om meer aardappelen te kopen, delen vier chefs hun favoriete aardappelgerecht. Zal Nele’s erfstuk genoeg zijn om deze aardappelcrisis te overwinnen?


Source: https://www.nieuwsblad.be/binnenland/vier-sterrenchefs-delen-het-recept-van-hun-favoriete-aardappelgerecht-je-kan-er-culinair-zo-veel-kanten-mee-uit/146199808.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *