• wo. apr 29th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Vastgoedkantoor Eecke blaast 130 kaarsjes uit en opent nieuw kantoor: “We zijn enorm trots”.

Trucker (56) betaalt loodzware tol voor ‘vermijdbare’ aanrijding met trein op zijn verjaardag: “Kwam uit coma met verstand van 5-jarige”

Een spectaculair spoorwegongeval in Ardooie heeft dinsdag een staartje gekregen in de Brugse politierechtbank. Trucker B.F. (56) overleefde als bij wonder een aanrijding met een trein, maar leeft sindsdien met een verstandelijke beperking. En omdat zijn rijbewijs vervallen was, riskeert hij nu ook nog een financiële opdoffer van een half miljoen euro. “Ik herinner mij niets meer”, zegt hij.

De gevolgen van het ongeval waren verwoestend voor de trucker, die op zijn verjaardag betrokken raakte bij het noodlottige incident. Nu, jaren later, worstelt hij nog steeds met de nasleep en de financiële gevolgen van de aanrijding. Een verjaardag die hij nooit zal vergeten, maar liever had willen vermijden.

Als een schim van zijn vroegere zelf leeft de trucker nu met de gevolgen van een ongeluk dat zijn leven voorgoed veranderde. De tol die hij betaalt voor een moment van onoplettendheid op zijn verjaardag is loodzwaar en laat diepe sporen na in zijn bestaan. Een verhaal van strijd, verlies en de zoektocht naar verlossing.

One liner: “Een verjaardag die eindigde in een nachtmerrie, met een prijskaartje van een half miljoen euro.”


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/west-vlaanderen/westhoek/nieuwpoort/vastgoedkantoor-eecke-blaast-130-kaarsjes-uit-en-opent-nieuw-kantoor-we-zijn-enorm-trots/150272612.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *