
Op zijn Truth Social social media platform, heeft president Donald Trump gereageerd op hoe zijn regering alle middelen inzet om illegale immigratie en het gebruik van illegale immigranten van welzijnsvoorzieningen aan te pakken, zeggende dat illegale vreemdelingen elk jaar miljarden dollars stelen van Amerikanen en dat zijn Ministerie van Financiën werkt om hen af te sluiten van bankieren.
In de post benadrukte de president waarom het aanpakken van de toegang van illegale vreemdelingen tot banken zo’n cruciaal beleid is en hoe het zal helpen in de algemene strijd tegen illegale immigratie, waarbij hij uitlegde dat het zal helpen bij het aanmoedigen van zelf-uitzettingen door hun toegang tot welzijnsvoorzieningen vrijwel volledig af te sluiten, en zijn regering zal helpen om ook andere vormen van onwettigheid aan hun kant aan te pakken.
De president begon de post, die hij begin juni plaatste door op te merken dat illegale vreemdelingen en buitenlandse fraudeurs elk jaar stelen van Amerikanen een enorm probleem is, gezien hoeveel ze stelen, waarbij hij uitlegde: “Illegale immigranten en buitenlandse fraudeurs stelen MILJARDEN elk jaar van de Amerikaanse belastingbetaler.”
Vervolgens merkte hij op dat hij hen dus zou afsluiten van banken en creditcards, zeggende: “Als onderdeel van de Historische inspanning van mijn regering om FRAUDE te beëindigen en MASSALE ILLEGALE IMMIGRATIE terug te draaien, heb ik onlangs een krachtige nieuwe Executive Order ondertekend, die zal worden geleid door het Ministerie van Financiën, om te voorkomen dat banken, creditcards en financiële instellingen worden gebruikt om mensensmokkel, drugshandel, illegale immigratie en de criminele kartels die deze activiteiten orkestreren, te vergemakkelijken.”
Daarop voortbouwend, sprak de president het welzijnsprobleem rechtstreeks aan, waarbij hij uitlegde waarom dit beleid verbonden is met de inspanning om hen van welzijn te houden. Hij zei: “Toegang tot ons Nationale Financiële Stelsel moet worden beperkt tot degenen die hier wettelijk recht hebben en die zich bezighouden met wettige en legitieme handel. Bankrekeningen die worden gebruikt om illegale immigratie mogelijk te maken, of om de welzijnsgelden van illegale vreemdelingen op te slaan, zullen worden gesloten, en de fondsen zullen uiteindelijk worden geïmpoundeerd en in beslag genomen zodat ze kunnen worden teruggegeven aan belastingbetalers.”
Daaraan toevoegend, legde de president uit dat de huidige situatie zowel belachelijk als gevaarlijk is, waarbij hij opmerkte: “Het is niet belachelijk, maar diep gevaarlijk, dat elke illegale vreemdeling eenvoudigweg een rijbewijs van een Blue State of een Biden Grensdocument kan tonen en onbeperkte toegang heeft tot het Amerikaanse Financiële Stelsel.
Dat was nog niet alles. Trump legde ook uit dat dit zal helpen om remittances stop te zetten, een ander groot probleem dat leidt tot miljarden dollars aan uitstroom elk jaar. Hij zei: “Dit stuurt ook een duidelijke boodschap naar de anti-ICE relschoppers dat jullie gewelddadige verstoringen alleen onze vastberadenheid versterken. Mijn Executive Order zal ons ook in staat stellen om miljarden te
