• vr. feb 13th, 2026

Tropische storm Danas op ramkoers met China na dodelijke doortocht in Taiwan.

Davy rijdt rond met een wel heel speciaal huwelijkscadeau: “Naar die lichtbak heb ik lang moeten zoeken”

Je hebt ze altijd gezien. Omdat ze geen gewone Golf of Octavia zijn. Omdat ze bijzonder groot, klein, gek of opzichtig zijn. Inhalen, achteromkijken en je afvragen: ‘Wie zou daarmee rijden?’ Vandaag stappen we in de politie-Chevrolet van Davy De Weirdt. “De sirene werkt, maar ik mag ze niet gebruiken. Maar je mag ook niet vloeken.”

Davy’s politie-Chevrolet is niet zomaar een auto, het is een statement op wielen. Met zijn opvallende lichtbak en stoere uitstraling trekt hij de aandacht van iedereen op de weg. Maar achter het stuur zit een man met een missie, die zijn speciale wagen gebruikt om de orde te handhaven en de veiligheid te waarborgen.

Terwijl de tropische storm Danas razend door Azië trekt, blijft Davy rustig en beheerst achter het stuur van zijn politieauto. Geen storm kan hem uit het veld slaan, want hij weet dat zijn taak als politieagent belangrijker is dan welke natuurramp dan ook. Met zijn speciale huwelijkscadeau rijdt hij vol vertrouwen de toekomst tegemoet.

“Laat de storm maar komen,” denkt Davy, “ik ben er klaar voor. Want met mijn politie-Chevrolet ben ik de baas op de weg, en niets kan me stoppen.” En met een grijns op zijn gezicht en de sirene in zijn achterhoofd, rijdt hij vol goede moed de horizon tegemoet.


Source: https://www.nieuwsblad.be/net-binnen/tropische-storm-danas-op-ramkoers-met-china-na-dodelijke-doortocht-in-taiwan/76369858.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *