• ma. apr 20th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Start-up laat Limburgse boeren bloemen telen voor theeproductie en biodiversiteit: “Ik verdien meer aan goudsbloemen dan aan mijn erwten”.

Welk spel speelt De Wever rond de begroting? “Het is nog veel te vroeg om de regering te laten vallen”

Het is crisis, toch? Deadline na deadline wordt gemist rond de begroting. De partijen graven zich steeds dieper in de eigen loopgraven. En de kat van De Wever verschijnt op Instagram met “All by myself” op de achtergrond. Geraken ze hier wel uit? “Het vreemde is dat er geen crisissfeer heerst”, klinkt het in onze politieke podcast Het Punt van Van Impe. “Geen enkele partij zet echt druk om de regering te laten vallen. En daarom modderen ze maar wat aan.”

De spanning stijgt als De Wever zijn zetten op het politieke schaakbord blijft verbergen. Terwijl de begroting op losse schroeven staat, lijkt niemand echt haast te hebben om de regering te laten vallen. Is dit een strategische zet of gewoon een spel van wachten en zien?

Ondertussen zaait de Vlaamse start-up (on)kruid inheemse bloemen en kruiden bij boeren, wat goed is voor de biodiversiteit. Met hun theemengsels willen ze nu groeien, en Limburgse boeren zijn al aan boord. Zal dit initiatief de smaak van succes te pakken krijgen?


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/diepenbeek/start-up-laat-limburgse-boeren-bloemen-telen-voor-theeproductie-en-biodiversiteit-ik-verdien-meer-aan-goudsbloemen-dan-aan-mijn-erwten/146535817.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *