• za. aug 1st, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

DUIVENDRECHT – Op station Duivendrecht is zaterdagmiddag rond 14.10 uur een schietincident gemeld. Een deel van het perron is ontruimd en afgezet voor onderzoek. Door de inzet van de hulpdiensten ondervindt het treinverkeer tussen Duivendrecht en Amsterdam Bijlmer ArenA vertraging en rijden er minder treinen.

Volgens de verstrekte informatie werd tijdens het incident een schot gelost, waarbij een kogel insloeg in een glazen paneel op het station. Na de melding kwamen hulpdiensten ter plaatse. Het is op dit moment nog onduidelijk of er gewonden zijn gevallen. De politie heeft een deel van het perron afgezet en doet onderzoek naar de toedracht van het incident.

De verdachte is na het schietincident gevlucht en is nog niet aangehouden. De politie is actief op zoek naar de verdachte. Volgens de actuele reisinformatie duurt de verstoring van het treinverkeer naar verwachting tot ongeveer 16.15 uur. Reizigers moeten rekening houden met vertraging tussen Duivendrecht en Amsterdam Bijlmer ArenA.