• vr. apr 24th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Revalidatiecentrum Nottebohm voortaan bereikbaar met openbaar vervoer: nieuwe flexbushalte De Lijn op parking zet patiënten voor de deur af.

Bloedverlies na accident met mandoline wordt Ruben Van Gucht te veel: “Ik stond echt nat in ’t zweet”

Two down, seven to go en dan weten we wie zich tot winnaar kroont in Celebrity masterchef Vlaanderen. Maar voor het zover is, moeten de kandidaten eerst nog de perfecte risotto op tafel toveren. Loredana Falone (38), die Italiaanse roots heeft, kon niet gelukkiger zijn. Voor Ruben Van Gucht werd het – letterlijk en figuurlijk – een bloedserieuze bedoening.

Het Revalidatie- en sportmedisch centrum Nottebohm op de Brasschaatbaan is sinds donderdag ook vlot bereikbaar met openbaar vervoer. De Lijn plaatste een flexbushalte op de parking voor de deur. Daarmee geraken patiënten zelfstandig en op een betaalbare manier ter plaatse.

“Met de nieuwe flexbushalte voor de deur van Nottebohm, kunnen patiënten nu gemakkelijk en voordelig hun weg vinden naar ons centrum. Een stap in de goede richting voor toegankelijke zorg!” – Directeur van Nottebohm.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/antwerpen/regio-antwerpen/brecht/revalidatiecentrum-nottebohm-voortaan-bereikbaar-met-openbaar-vervoer-nieuwe-flexbushalte-de-lijn-op-parking-zet-patienten-voor-de-deur-af/148148242.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *