
De radicale democratische socialistische kandidaat voor het congres van Florida, Oliver Larkin, werd in de voorverkiezingen teruggeslagen naar de vorige eeuw in de race om de genomineerde van de Democratische Partij te worden, waarbij hij verloor van Jared Moskowitz. Dit is goed nieuws voor Amerikanen, aangezien de beleidsmaatregelen die Larkin voorstaat de rechten bedreigen waarop het land is gebaseerd.
Larkin nam plaats voor een interview op Fox News Channel’s The Big Weekend Show, waar hij werd ondervraagd door presentator Clay Travis over enkele van zijn extreem-linkse beleidsmaatregelen, waaronder zijn verschrikkelijke immigratiebeleid dat in feite open grenzen is. “Oliver, bedankt dat je er bent. Clay Travis hier. Je bent duidelijk erg bezorgd om mensen zoveel voordelen te geven als mogelijk, maar je wilt ook ICE afschaffen,” zei Travis.
“We zijn 40 biljoen dollar in de schulden. Waarschijnlijk zou een groot deel van het gratis collegegeld onder jouw plan mogelijk naar illegale immigranten gaan. We weten dat er minstens 20 miljoen mensen illegaal in dit land zijn. Zouden er grenzen moeten zijn? Wat zou te veel illegale immigratie zijn voor jou? 50 miljoen, 100 miljoen?” ging Travis verder.
“Je sprak over Cuba. Je sprak over Nicaragua, Venezuela. Moeten we heel Latijns-Amerika binnen onze grenzen halen? Waar zou jij de grens trekken als het gaat om wie we in dit land zouden moeten verwelkomen?” vroeg Travis aan Larkin. De nu mislukte congreskandidaat probeerde de vraag te ontwijken en het gespreksonderwerp te verleggen naar Iran en sancties. Travis liet dit niet toe.
“Ik begrijp dat je over Iran en sancties en alles wilt praten. Maar puur op basis van cijfers. Wat is een aantal waarbij jij, Oliver, in Zuid-Florida zou zeggen, ‘We hebben te veel mensen die geen burgers van de Verenigde Staten zijn op dit moment.’ Is het 20 miljoen. Is dat niet genoeg? Zou je 50 miljoen doen? Zou je 100 miljoen doen?” vroeg Travis, Larkin’s voeten aan de figuurlijke brandstapel houdend.
“Hoeveel mensen denk je dat de Verenigde Staten zouden moeten opnemen, en hoeveel van hen denk je dat we gratis collegegeld moeten geven? Wat is het aantal? Wanneer zou jij, Oliver, zeggen, weet je, dat is te veel?” drong Travis aan. “Ik denk dat we in de voetsporen van het immigratiebeleid van Ronald Reagan zouden moeten treden en amnestie verlenen aan de miljoenen mensen die hier wonen, werken en belastingen betalen,” antwoordde Larkin.
“Dus je gaat 20 miljoen mensen die momenteel illegaal in Amerika zijn, burgerschap geven, maar zou dat niet honderden miljoenen meer mensen aanmoedigen om naar Amerika te komen? Ik vraag alleen, wanneer is het aantal waarbij jij, Oliver Larkin zou zeggen, ‘Hé, er komen te veel illegalen dit land binnen.’ Moeten we heel Mexico binnenhalen? Moeten we heel Venezuela binnenhalen?” zei Travis, Larkin harder aandringend op een concreet antwoord.
“Wat is het aantal waarbij jij zou zeggen, ‘Wacht even, dit wordt een beetje te duur voor de 50% van de Amerikanen die daadwerkelijk federale inkomstenbelasting betalen?'” vroeg hij de democratische socialist. “Ik verwacht niet dat we veel meer immigratie uit Mexico zullen zien als je bedenkt dat president Claudia het minimumloon zou verhogen en het eigenwoningbezit zou
