• do. jul 9th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

DRACHTEN – De politie is donderdag een grootschalige zoekactie gestart in de omgeving van het Reidingspark in Drachten vanwege de vermissing van een 22-jarige man uit de plaats.

De man werd in de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 juli voor het laatst gezien aan de Noord-/Zuidkade. Op basis van het politieonderzoek bestaat het vermoeden dat hij mogelijk te water is geraakt. Daarom is het Landelijk Team Onderwaterzoekingen (LTOZ) ingezet. Ook is een drone gebruikt om de omgeving te doorzoeken.

Tijdens het onderzoek is een overleden persoon in het water aangetroffen. De politie kan nog niet bevestigen of het om de vermiste 22-jarige man gaat. Nader onderzoek moet de identiteit van de overledene vaststellen en duidelijkheid geven over de omstandigheden waaronder de persoon te water is geraakt.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl

Foto’s: NoorderNieuws