• ma. mei 25th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

NEW YORK (ANP) – De olieprijzen zijn met meer dan 5 procent gedaald door de hoop op een akkoord tussen de Verenigde Staten en Iran om uiteindelijk de oorlog te beëindigen. Ook gingen de Aziatische markten licht omhoog.

De prijs van Brent-olie daalde zondagavond met 5,1 procent tot 98,22 dollar (84,35 euro) per vat. West Texas Intermediate daalde met 5,2 procent tot 91,57 dollar (78,64 euro) per vat, waarna de prijs weer iets steeg.

Aandelenbeurzen door heel Azië stegen in afwachting van een mogelijke tijdelijke deal. De Japanse Nikkei ging voorop met een stijging van meer dan 2,5 procent.

Ondanks het optimisme op de markten schreef de Amerikaanse president Donald Trump zondag op Truth Social dat hij zijn vertegenwoordigers heeft geïnformeerd om zich niet te haasten met het sluiten van een akkoord.


Source: https://www.dagelijksestandaard.nl/nieuws/olieprijzen-dalen-met-meer-dan-5-procent-door-hoop-op-irandeal

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *