• zo. feb 8th, 2026

Marleen (62) vrijgesproken na hallucinant ongeval met trein op overweg in Bilzen: “Gebrek aan duidelijke signalisatie”.

De beelden van het hallucinante ongeval waarbij Marleen met haar auto vast kwam te zitten op de spoorweg gingen viraal. De spanning liep hoog op toen de trein naderde en Marleen in paniek probeerde haar auto van de sporen te krijgen. Maar de gebrekkige signalisatie en het gedrag van de werfleider zorgden voor kostbare seconden die het verschil maakten tussen leven en dood.

De Tongerse procureur beschuldigde Marleen van een onverantwoorde actie, maar haar advocaat wees op de verwarrende situatie rondom de spoorweg. Het vonnis van de politierechter sprak uiteindelijk in het voordeel van Marleen, waarbij de gebrekkige signalisatie en het gedrag van de werfleider als doorslaggevende factoren werden genoemd.

Een vrijspraak over de hele lijn zorgde voor opluchting bij Marleen en haar advocaat. De rechtbank erkende dat het om een samenloop van omstandigheden ging en dat Marleen geen strafrechtelijke fout had begaan. Het ongeval met de trein zal voor altijd een traumatische herinnering blijven, maar rechtvaardigheid heeft gezegevierd in dit complexe verhaal.


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250610_93681505

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *