
Acteur Alan Ritchson, ster van de Amazon Prime-hitserie Reacher, maakte onlangs een verschijning op de podcast Armchair Expert waar hij een wilde, scheldende woedeaanval tegen president Donald Trump hield en ook nog wat pijlen op de katholieke kerk richtte. Een clip van het interview gaat viraal op sociale media.
Ritchsons tirade begon toen hij een uitwisseling met regisseur Guy Ritchie herinnerde tijdens het werken aan een film genaamd The Ministry of Ungentlemanly Warfare. “Ik werkte met Guy Ritchie aan Ministry of Ungentlemanly Warfare, en een van mijn favoriete dingen aan hem is dat hij intellectueel is,” zei de acteur van Motor City.
“Hij zei op een gegeven moment, ‘Ik denk dat iedereen op een bepaald moment wakker zou moeten worden in een plas van hun eigen tanden en bloed,'” merkte Ritchson op, eraan toevoegend dat Ritchie geloofde dat dit de wereld en de mensheid zou verbeteren. “En ik was van mening dat, nee, nee, dat is zo’n Oud Testament God ding, en er is een hele nieuwe manier van dingen doen. Je zou iedereen moeten liefhebben, en hij was het daar zo hevig mee oneens.”
“En sinds dat moment zijn er zoveel dingen in mijn leven gebeurd waarbij ik dacht, het zou zoveel beter zijn als iedereen… kijk naar de politiek waarmee we nu te maken hebben. Het Witte Huis is in puin. Een UFC-kooi op het gazon, en je doet het gewoon. Je doet het gewoon, en niemand zegt iets, en er zijn geen consequenties,” ging Ritchsons tirade verder, zijn woede nam toe naarmate hij doorging.
De acteur beschuldigde Trump vervolgens van “het verkrachten van de wereld” voor persoonlijk gewin. “Niemand heeft het gevraagd. Het is niet legaal gedaan. Er is geen plan. Nu vraag je om geld om te creëren. Wat zijn we aan het doen? En er zijn geen consequenties. Dus oké? Dus ik moet gewoon mijn wrok loslaten dat deze vent gewoon de wereld waarin hij leeft verkracht voor welk persoonlijk gewin hij ook kan hebben, en ik moet dat loslaten?”
“En dan? Het bestaat nog steeds. Ik weet het niet. Ik ben niet goed in loslaten. Ik haat het. Ik haat het dat die s**t nog steeds in de wereld leeft, ongehinderd, ongecontroleerd, onopgelost, ongereinigd,” zei hij. Vervolgens richtte Ritchson zijn haat weg van Trump en viel de katholieke kerk aan en beschuldigde deze van “roofzuchtig gedrag.”
“Kijk naar de katholieke kerk en het roofzuchtige gedrag dat gewoon onbeantwoord blijft met die slachtoffers die nog steeds ongehoord, ongezien zijn, geen vergeving, geen oplossing, geen genezing. En wat gaat het loslaten van de wrok doen voor de wereld?” explodeerde Ritchson. “Ik denk dat we wat van die woede moeten vasthouden zodat iemand Guy Ritchie krijgt en wakker wordt in een plas van zijn eigen tanden en bloed.” Een persoon reageerde op de clip en vat de gevoelens van MAGA-aanhangers samen, schrijvend, “Ik stopte met kijken naar Reacher op het moment dat ik zijn TDS-bulls**t hoorde.”
Afbeelding: screenshot uit ingebed
