• zo. mrt 15th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Leerlingen buitengewoon onderwijs maken herfstdecoratie voor winkels in stadscentrum: “Leefgroepen zijn steeds op zoek naar knutselprojecten”.

Een groep creatieve geesten van BuSO Levensvreugde heeft zich vol enthousiasme gestort op het maken van decoratie voor de Happy Herfst-braderij. Met dennenappels, boomstronken, verf en papier hebben ze ware kunstwerken gecreëerd die het centrum zullen opfleuren tijdens het evenement.

De vroegste fans van K3 staan al sinds vannacht in de rij voor het eerste concert van K3 Originals in de AFAS Dome. Sommigen hebben zelfs speciaal hun haar ros geverfd om helemaal in de sfeer te komen. De spanning en het enthousiasme zijn voelbaar in de lucht terwijl iedereen wacht op het magische moment waarop Karen, Kristel en Kathleen weer samen op het podium zullen staan.

Een mix van herfstige creativiteit en nostalgische muziek zorgen voor een dag vol verrassingen en emoties. Het belooft een onvergetelijke ervaring te worden voor zowel de bezoekers van de braderij als de fans van K3 Originals.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/oost-vlaanderen/denderregio/aalst/leerlingen-buitengewoon-onderwijs-maken-herfstdecoratie-voor-winkels-in-stadscentrum-leefgroepen-zijn-steeds-op-zoek-naar-knutselprojecten/94814253.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *