• vr. apr 24th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

“Ik wil volgend jaar als mama op het WK staan”: zwangere Red Flame Justine Vanhaevermaet wil tonen profvoetbalster en mama zijn samen kan.

VIDEO. “Anderlecht heeft zijn kans gehad, nu wil ik niet meer voor hen spelen”: huurling Keisuke Goto provoceert moederclub na overwinning met STVV

Keisuke Goto was matchwinnaar voor Sint-Truiden in de 2-0 zege tegen Anderlecht. Dat vierde hij door het embleem van STVV ostentatief te tonen en dolblij te reageren bij affluiten. Dat schoot in het verkeerde keelgat van verschillende spelers van Anderlecht, onder meer bij Ludwig Augustinsson en Colin Coosemans. Goto wordt door Anderlecht verhuurd aan STVV, vandaar de verbouwereerde reacties.

De provocerende actie van Goto zorgde voor heel wat ophef binnen de Belgische voetbalwereld. Zijn duidelijke boodschap aan Anderlecht lijkt de gemoederen hoog te doen oplaaien, met fans die verdeeld zijn over zijn gedrag. Het belooft een interessante periode te worden voor de huurling en zijn moederclub.

In een reactie op de commotie rond zijn viering liet Goto weten: “Anderlecht heeft zijn kans gehad, nu wil ik niet meer voor hen spelen. STVV is mijn club en daar wil ik mijn hart en ziel in leggen.” Een duidelijke boodschap die de rivaliteit tussen de twee clubs alleen maar lijkt aan te wakkeren.

Met zijn opvallende gedrag na de overwinning heeft Keisuke Goto zichzelf ongetwijfeld in de schijnwerpers geplaatst. De vraag is nu hoe Anderlecht zal reageren op zijn provocatie en of dit gevolgen zal hebben voor zijn toekomst bij de club. Een verhaal dat ongetwijfeld nog een staartje zal krijgen.

In de woorden van Red Flame Justine Vanhaevermaet: “Profvoetbalster én mama zijn samen kan.” Een boodschap die ook Keisuke Goto lijkt te omarmen, zij het op een iets andere manier.


Source: https://www.nieuwsblad.be/sport/voetbal/ik-wil-volgend-jaar-als-mama-op-het-wk-staan-zwangere-red-flame-justine-vanhaevermaet-wil-tonen-profvoetbalster-en-mama-zijn-samen-kan/146018343.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *