TOT ONZE GROTE SPIJT. “Ik had “Nu!” moeten zeggen en met hem naar bed gaan”
Kim en Wim waren een complementair liefdesduo. Hij een man van actie, zij van het gevoel. Maar Wim werd ongeneeslijk ziek en twaalf jaar lang zorgde Kim voor hem als mantelzorger. Alles deed ze voor hem en hun gezin, alleen die ene wens, die kon ze niet meteen invullen. Daar heeft ze, nu hij overleden is, veel spijt van.
Toen hij sms’te: “wanneer gaan we nog eens van bil?” had ze moeten antwoorden: “Nu!” In dit nieuwe seizoen van de podcast Tot Onze Grote Spijt praat Johan Terryn met mensen die spijt hebben dat ze iets niet gezegd hebben. Je kan alle afleveringen beluisteren in de Nieuwsblad-app en het podcastkanaal van Tot Onze Grote Spijt.
“Soms is het de spijt van het niet gezegde, die het meest blijft hangen in ons hart.”
“In de Franse Alpen is zaterdag de Ronde van de Toekomst van start gegaan, de belangrijkste rittenkoers voor wielrenners en -rensters onder de 23 jaar. In de drie kilometer lange klimproloog in skistation Tignes werden beste Belgen Jarno Widar en Lore De Schepper allebei zesde.”