• ma. aug 31st, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Christelijke filmmaatschappij Angel Studios krijgt een enorme hoeveelheid kritiek omdat ze een film hebben gemaakt met Reacher-ster Alan Ritchson, die tijdens een aflevering van de Happy Sad Confused podcast een scheldkanonnade hield waarin hij President Donald Trump aanviel, hem in feite beschuldigde van pedofilie, en ook de Katholieke Kerk bekritiseerde.

De kritiek begon toen Angel Studios een trailer deelde voor de nieuwe film, Runner, met daarin de controversiële Hollywood-acteur, die beweert een christen te zijn. Een gebruiker reageerde op de post en wees erop dat Ritchson een hekel heeft aan katholieken, die het grootste deel uitmaken van de christelijke volgelingen in de wereld. “Alan Ritchson haat katholieken en is super ‘woke’. Wat is er gebeurd Angel?!?!?!” zei de post.

Eind juli 2026 was Ritchson te gast bij verschillende populaire podcasts om zijn nieuwe film, Motor City, te promoten. Tijdens zijn gesprek met de Happy Sad Confused podcast, raakte Ritchson oververhit en begon hij een woedende, met scheldwoorden gevulde tirade over de beruchte Epstein-bestanden, waarbij hij President Trump beledigde en vervolgens katholieke priesters.

“Kijk naar de politiek waar we nu mee te maken hebben. Zoals, het Witte Huis is in puin – een f*cking UFC-kooi op het gazon – en, zoals, je doet het gewoon. Je doet het gewoon f*cking en niemand zegt iets. Geen consequenties. Niemand vroeg. Het werd niet legaal gedaan,” zei Ritchson. “Er is geen plan. Nu vraag je om geld om te creëren. Dus, wat doen we en er zijn geen consequenties.”

“Ik moet gewoon mijn wrok loslaten dat deze f*cking kerel gewoon de wereld verkracht waarin hij leeft voor welk persoonlijk gewin hij ook kan hebben, en ik moet dat loslaten. En dan? Het bestaat nog steeds… Ik haat het,” ging hij verder. “Dus, nee, ik ga hem niet laten gaan. Ik haat het. Ik haat het dat die sh*t nog steeds in de wereld leeft… ongehinderd, ongecontroleerd, onopgelost, niet gezuiverd.”

Toen richtte Ritchson zijn woede op de Katholieke Kerk. “Kijk naar de Katholieke Kerk en, zoals, het roofzuchtige gedrag dat gewoon onbeantwoord blijft – met die slachtoffers die nog steeds, zoals, ongehoord, ongezien zijn. Geen vergeving, geen oplossing, geen genezing. En wat gaat het loslaten van de f*cking wrok doen voor de wereld? Ik denk dat we wat van die woede moeten vasthouden zodat iemand Guy Ritchie’d wordt en wakker wordt in een plas van zijn eigen tanden en bloed,” concludeerde hij.

Later noemt de acteur de president een “f***ing verkrachter” en beschuldigt hem van het seksueel misbruiken van een 13-jarig meisje, een ongegronde beschuldiging die in de Epstein-bestanden werd genoemd, maar absoluut geen bewijs heeft om het te ondersteunen. Veel reacties op de post van Angel Studio maakten duidelijk dat mensen de film niet zouden steunen. “Alan Ritchson is een linkse klootzak. Ik kijk niet meer naar zijn spullen,” antwoordde een gebruiker. Een ander bekritiseerde de christelijke filmstudio voor hun liberale interpretatie van George Orwell’s Animal Farm, zeggende, “Herinner je Animal Farm? Wij

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *