
De Amerikaanse senator Tommy Tuberville (R-AL) zat onlangs voor een interview op The Story with Martha MacCallum na een besloten vergadering tussen president Donald Trump en GOP-senatoren op Capitol Hill, waar hij zijn steun voor de SAVE America Act van de president bevestigde om de integriteit van verkiezingen te waarborgen en onthulde dat Trump zijn ware gevoelens liet blijken aan degenen die hem de rug toekeerden en de steun voor de wetgeving.
“Senator Tommy Tuberville uit Alabama net uit die lunch met president Trump. Hij zit in de commissies voor Gewapende Diensten en Veteranenzaken. Senator, goed om u vandaag bij ons te hebben. We hoorden van een andere senator dat de vergadering behoorlijk levendig was. Kunt u dat definiëren? Kunt u uitleggen hoe het daar was?” vroeg MacCallum aan Tuberville aan het begin van het segment.
“Nou, het was als een rustpauze speech van een hoofdcoach. President Trump had veel aan zijn hoofd. Hij heeft veel aan zijn hoofd over de hele wereld, dus we verwachtten een kortere toespraak die hij gaf. Sommige mensen zeiden, ‘We zullen daar een paar uur zijn.’ Dat waren we niet. Dit was een geweldige toespraak van president Trump. Hij riep sommige mensen op,” antwoordde Tuberville.
De Republikein uit Alabama nam vervolgens de gelegenheid om te bespreken hoe er individuen binnen de Senaat zijn, Republikeinen niettemin, die tegen de president en zijn agenda stemmen, met name de onderdelen die bedoeld zijn om ervoor te zorgen dat Amerikaanse verkiezingen veilig zijn en beschermd tegen kiezersfraude. “We hebben mensen die gewoon nonchalant tegen president Trump stemmen. Niet tegen iets stemmen, maar tegen president Trump simpelweg omdat ze misschien niet van sommige dingen houden die hij doet,” zei Tuberville.
“Maar al met al, Martha, het was een geweldige toespraak—een van de beste die ik president Trump heb horen geven. Een zeer emotionele toespraak, we spraken over het land, hij sprak over de weg die we moeten bewandelen. We staan voor een zeer moeilijke tijd in aanloop naar een verkiezing. Hetgeen waar ik enthousiast over was, is dat hij alle situaties aanhaalde waarin we de SAVE America Act kunnen aannemen. En overal waar ik ga, overal waar Republikeinen in dit land naartoe gaan—ze liegen als ze zeggen dat het niet waar is—SAVE America Act is het belangrijkste waar mensen om vragen,” legde hij uit, volgens een transcript van het interview dat op zijn officiële website.
“Ze willen eerlijke verkiezingen. We hebben zojuist de onzin in Californië gezien, en we zien de onzin van deze communisten die ons land overnemen, en het zijn geen socialisten, het zijn communisten. En dus had president Trump helemaal gelijk. Ik ben trots op wat hij vandaag heeft gedaan. Hij sprak zich uit. Hij riep mensen op. Ze hadden een zeer goed gesprek heen en weer,” vervolgde de senator.
Vervolgens vertelde hij MacCallum: “Mensen moeten worden aangesproken als je niet voor dit land gaat stemmen, mijn God mensen, we hebben problemen en president Trump heeft hulp nodig en we geven hem niet de 100% hulp die hij nodig heeft.” De Fox News-host vroeg Tuberville vervolgens om de verschillende manieren uit te leggen waarop de GOP de SAVE America Act zou kunnen aannemen en of dat het verwijder
