• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Aardbevingen schrikken Guatemala op: inwoners gevraagd gebouwen te verlaten.

Karen Damen, de voormalige zangeres van K3, heeft besloten om haar luxevilla in Lint te verkopen. Met een oppervlakte van bijna 700 vierkante meter, een binnen- én buitenzwembad, wellness en zelfs een muziekstudio, is het huis van Karen een waar paradijs op aarde. Maar toch heeft ze besloten om andere oorden op te zoeken.

De villa van Karen Damen staat te koop en belooft een droomhuis te zijn voor de gelukkige nieuwe eigenaar. Met alle luxe en comfort die je maar kunt bedenken, is het een unieke kans om in het bezit te komen van een stukje hemel op aarde. Maar wees snel, want deze kans komt maar eens in je leven voorbij.

Een reeks aardbevingen heeft dinsdagmiddag het zuiden van Guatemala opgeschrikt. De autoriteiten riepen inwoners op om gebouwen te verlaten uit vrees voor naschokken. Misschien is het tijd voor Karen Damen om haar villa te verkopen en een veiliger plekje op te zoeken.


Source: https://www.nieuwsblad.be/net-binnen/aardbevingen-schrikken-guatemala-op-inwoners-gevraagd-gebouwen-te-verlaten/76632627.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *