Recentelijk hoor je steeds geluiden die de burger normaal gesproken horendol zouden moeten maken. Maar niets is minder waar. Het is alsof we naar een op ons neerstortende lawine zitten te kijken, als zaten we in de bioscoop. Compleet apathisch en druk met niets ter zake doende prullaria om de tijd te doden. Het “doden van tijd” alleen al is het trekken aan een dood paard. We ervaren chaos en leed, een continue stroom berichten leiden ons af van onszelf. Ik zal proberen die in beweging komende gifbelt van de geschiedenis in de vorm van een overweldigende modderstroom van nepnieuws te kanaliseren en onze basis te stabiliseren. Het apparaat werkt volgens een script en heeft de energiebalans uitgevonden. Iedere cyclus eindigt met een tekort. Dat tekort kan alleen maar worden aangevuld door zichzelf op te vreten. Europa heeft zich eerst van het dubbele infuus (Rusland en Amerika) losgemaakt en gaat nu fladderen als een kip in de rui. Als in: we gaan ons herbewapenen. Alles wat hier gebeurt heeft een doel. Slechts één doel. Een ritueel bloedoffer.
Het ultieme doel is altijd de repeterende cyclus oorlog -> vrede -> weer oorlog.
“De eindtijd is nabij, Armageddon is de derde wereldoorlog, de totale vernietiging ligt op de loer en alles wordt onder controle gebracht, mensen dienen elkaar uit te roeien, door onwetendheid en gehoorzaamheid”.
Voor het apparaat is een serene toestand van vrede absoluut onwenselijk, omdat het dodelijke gevolgen voor het systeem heeft. Er moet altijd ellende zijn en het moet voor de mens steeds een beetje slechter uitpakken. Niet alleen de mainstream media is van lawaai vergeven, het zogenaamde alternatieve nieuws doet er hard aan mee. Het is trekken en duwen met het nieuws, de verwarring ten top. Vooral degenen die oprecht de waarheid zoeken, vinden die uit, omdat je nergens de vinger achter kunt krijgen. Er is niemand die weet wat er aan de hand is, ook de acteurs zelf niet. Er wordt continu gesproken over onderhandelingen, wapenstilstanden, deals, etc. Vandaag het één morgen het ander, dreigementen, hervatting oorlogen, blokkades, terreur en piraterij. Tot en met het doodleuk dreigen met het gebruik van atoombommen of erger. Mensen schrikken zich dood bij dergelijk taalgebruik en dat is precies de bedoeling. De nucleaire dreiging is het ultieme wapen, terwijl we weten dat de eerste atoombom nog in elkaar moet worden geknutseld. Het zou zo maar kunnen dat de ultra hoogopgeleide Iraanse (raket)geleerden inderdaad als eerste in staat zijn zoiets voor elkaar te krijgen….. op de één of andere manier. Bovendien zijn we 3000 jaar geleden ook al gewaarschuwd:

Het scenario.
De gebeurtenissen die op ons worden geprojecteerd gaan volgens een script, een strak geregisseerd scenario. Ik ga daarvan uit, omdat de uitkomst al bekend is, aangezien onze realiteit slechts een vertraging van de tijd is. Onze oude wereld is ingestort en de puinhoop is waar we nu middenin zitten. Wat we nu doen en ontzettend druk mee zijn is het verplaatsen van dat puin en kijken of we er iets moois van kunnen maken. Het resultaat is echter na elke poging iets slechter, gedegenereerd tot net niet wat het was, want met elke cyclus gaat er levensenergie verloren, omdat het apparaat het verbruikt om te kunnen bestaan en er absoluut niets voor terugkomt. Het systeem waar we denken niet uit te kunnen komen levert eenvoudig niet. Dus iedere stoot energie die wij als mens lossen om onze doelen te verwezenlijken wordt afgevangen en opgesoupeerd.
Als het een script is, dan is het voor mij wel duidelijk waarom dat duwen en trekken essentieel is om het systeem aan de gang te houden. Uiteindelijk zijn de meeste entiteiten die wij nog steeds “medemensen” noemen gewoon lege containers, die niets anders kunnen dan een programma volgen, het voorgeschreven script afwerken. Voor die entiteiten is dat niet triest, voor de originele homo sapiens, die terug wil naar het oude paradijs, des te beroerder. Ik heb wel eens geschreven dat we er allemaal min of meer hetzelfde uitzien, maar dat sommigen zijn geïnfecteerd met bewustzijn en zich willen herinneren hoe het hier zit. Als de wereld moet worden gered, dan lijkt mij dat een plausibele verklaring.
Daarom is het scenario eigenlijk vrij simpel te volgen, als je als uitgangspunt neemt, dat het resultaat na iedere energie vretende cyclus, steeds iets beroerder is dan de uitgangssituatie. Dus het vinden van echte “oplossingen” is uit de boze, het scenario is daar dan ook nauwkeurig mee geregisseerd. Het zorgt ervoor dat de massa wordt gebalanceerd tussen hoop en vrees. Zoals ik al eerder heb beschreven dat de operatie die nu aan de gang is – en soms op de lachspieren werkt wegens de absurditeit ervan – ogenschijnlijk helemaal nergens naartoe gaat. De hoofdrol is weggelegd voor de Europese Unie en dan vooral de “leiders”. De 400 miljoen bewoners van dat gebied staan er allemaal bij en kijken er naar, hoe de zelfmoordpogingen zich in steeds groter tempo opvolgen. Dit is het bewijs, dat de overweldigende meerderheid van geprogrammeerde entiteiten alleen maar bezig zijn zich aan te passen aan gekte. Met die zelfmoordpogingen bedoel ik dan met name de sancties tegen een vermeende vijand. Hoe hard is niet geprobeerd vanaf 2014 die vijand tot actie te bewegen. Pas nu de drones hem om de oren vliegen worden de dreigementen serieus. Ondertussen knijpen de Amerikanen ertussenuit, alsof de weg wordt vrijgemaakt voor de grote aanval en om zelf buiten schot te blijven. De bases in Europa worden alleen nog gebruikt voor terreurvluchten naar het Midden Oosten. Niet om iets of iemand te verdedigen, want dat sprookje heeft Iran in enkele uren opgeblazen.
Alsof één front niet genoeg was, zijn tegelijkertijd twee nieuwe fronten geopend: in West Azië en in Afrika. Terwijl vanaf 2023 de zionistenentiteit zonder al te veel commentaar de Palestijnse burgerbevolking letterlijk aan het liquideren is. Je hebt er niemand over gehoord, we zitten nu op het punt dat we niet weten hoeveel honderdduizenden doden deze slachtpartij heeft opgeleverd. Alsof het een rituele offerpartij was, niemand heeft er van wakker gelegen. Wél van die paar joodse psycho-settlers die ’s nachts pogroms op de Westbank organiseren, met hun Uzi’s op jacht naar loslopende Palestijnse burgers, die ze eerst overdag dakloos hebben gemaakt met hun shovels. Ook een soort ritueel, zo lijkt het wel. De zionistenterreur heeft – ook volgens script – averechts gewerkt. Alle Amerikaanse bases zijn verwoest, de zionisten zijn Libanon weer uitgeschopt en de Straat van Hormuz – Iraans territoriaal gebied – zit voor vijandelijke staten op slot. In het Westen worden we pas wakker als we ’s morgens benzine moeten tanken, terwijl het gisteren nog 30 cent goedkoper was. Dus de massa maakt zich niet druk om Gaza of gebombardeerde scholen of ziekenhuizen in Iran, maar wel als de vakantietoeslag aan benzine opgaat. Met de geldstroom wordt het script geschreven, dat is duidelijk, het is een efficiënter wapen dan het dreigen met een atoomplofding. Of zou het wat anders zijn? Bovendien zijn het de Amerikanen met hun muitende vloot die de Straat van Hormuz blokkeren. The United States of Bases wordt The United States of Blockades. Wat voorheen sancties werden genoemd zijn nu simpele blokkades, de bottlenecks zijn voor het uitkiezen. Ik weet alleen niet hoe lang ze dat vol gaan houden:
MOSKOU, 12 mei — RIA Novosti. De Russische president Vladimir Poetin noemde het Sarmat-complex het krachtigste ter wereld en feliciteerde de Strategische Raketstrijdkrachten met de succesvolle lancering van de nieuwste intercontinentale ballistische raket. “De totale kracht van de afgeleverde kernkop is meer dan vier keer zo groot als die van de krachtigste bestaande westerse tegenhanger,” zei hij. Bovendien kan de raket niet alleen langs een ballistische, maar ook langs een suborbitale baan vliegen, en het bereik bedraagt meer dan 35.000 kilometer. Dit maakt het mogelijk om alle bestaande en toekomstige raketafweersystemen te omzeilen. Het eerste raketregiment zal tegen het einde van het jaar in gevechtsdienst worden gesteld.
Om het te begrijpen: dit monsterlijke ding kan in elke baan de wereld rondvliegen en vervoert bovendien tot tien hypersonische manoeuvreerblokken. Veel succes met je “Patriots” en andere veel te dure troep. Ik ben alleen benieuwd wat ze bedoelen met het woord “kernkop”. Tegenwoordig is het weer actueel, ik hoor de entiteit Trump IV duidelijk in de camera’s orerenen, dat hem (“The Greatest of All Time” – GOAT) maar één zaak interesseert: “Iran cannot have a nuclear weapon”. Van de rest trekt de entiteit zich volgens script geen bal aan. ook al sterft de halve wereld de hongerdood.
De wereld, zoals we die van kaarten kennen, wordt opgedeeld in drie machtsblokken. Ik weet niet of dat het oorspronkelijke scenario is geweest, maar er ontstaat nu zoiets als een “multipolaire machtsverhouding”. Het apparaat kan dat in feite niet hanteren, dus we zullen zien hoe lang het duurt, voordat er weer twee of misschien vier blokken worden georganiseerd. Het Centrale Landblok van Eurazië is één. Het tweede blok bestaat uit Noord- en Zuid-Amerika. Het gigantische continent Afrika zal het strijdtoneel ter land wel weer worden, wie de zeeën beheerst heeft de overhand.
Er gaat niets veranderen, alleen de stenen die de puinhoop vormen worden verlegd.
Zolang de zionistenentiteit bestaat, zolang de kolossale Tempeliersvloot van de Amerikanen de wereldzeeën terroriseert, zolang zullen de cycli elkaar opvolgen. En de energiebalans om dat allemaal aan de gang te houden? Welnu, dat tekort aan energie wordt uit het schiereiland Europa getrokken, volgens plan. Vandaar de ogenschijnlijke zelfmoord escapades van de gechanteerde “leiders” en de dociele, grotendeels gedemasculeerde bevolking. We kopen geen goedkoop gas meer van Rusland, we stappen over op duurzame energie, die er nooit komt. Tot dat moment kopen we duur in van Amerika, die het monopolie op gefrackt (dus giftig) LNG heeft door Iran de grootste installatie ter wereld voor de LNG productie Qatar te laten bombarderen, een handje geholpen door de zionistenluchtmacht, die daar wel bedreven in is, onverdedigde burgerdoelen “abknallen”.
Nu weten we dus waar Europa en de Europeanen goed voor zijn. Het schiereiland zal verpauperen en ontvolkt worden, omdat er onvoldoende of geen middelen zijn. Geen grondstoffen, geen industrie. De import zal stagneren, omdat er in harde valuta of edelmetaal zal moeten worden betaald. Er volgt een braindrain van jewelste, jongeren vluchten hetzij naar Amerika, hetzij naar de Oriënt. De kolossale vergrijzing kan niet meer worden gefinancierd, de bevolking zal imploderen met een ongekende snelheid. Rusland houdt het schiereiland onder schot, de Amerikanen en Chinezen halen het leeg. Reken maar dat de zogenaamde “leiders” nog idiote fratsen gaan uithalen, er zijn nu al voorbeelden te over. Maar er gaat niets aan veranderen. De landen zijn of gaan bankroet, de bevolking is al impotent en de infrastructuur wordt door verpaupering vernietigd. Het landschap wordt natuurgebied, recreatieterrein voor Afrikanen, Russen en Chinezen. Op die manier kan een deel als openluchtmuseum voort totdat iedereen het wel heeft gezien en gefilmd. Daarna kunnen de poorten van dit deel van het Avondland dicht en moet er een volgende batterij voor het apparaat worden gezocht, ik denk Noord-Amerika, waar hetzelfde gaat gebeuren.
Hoe klinkt dit? Niet realistisch zeker? Alles is fake, nep, virtueel, gesimuleerd? We zullen het zien. Wat ik heb beschreven is de reorganisatie van een puinhoop, het ingestorte oude paradijs in 3D. Er gebeurt van alles, maar er verandert niets. Wij mensen bevestigen met iedere stap die we zetten deze ons opgedrongen bizarre situatie. Wij mensen realiseren ons niet, dat we diezelfde voetstappen zetten in de oude wereld, de wereld die hiervoor was en is ingestort. Dát is de werkelijke wereld, de echte, originele realiteit. Het dichtst bij die wereld ben je in de natuur. Door mee te bewegen met de virtualiteit en chaotische projecties voorkomt het apparaat dat we die werkelijke wereld kunnen blootleggen. Maar zoiets komt niet als vanzelf en automatisch, dat weten we inmiddels wel. Er moet wel wat voor gebeuren. Het belangrijkste is dat we in staat zijn te zien wat ons bij onze oorsprong weghoudt. Want we hebben onze herinneringen uit die oude wereld meegenomen – niet allemaal, maar sommigen van ons toch – we weten hoe het was, maar we zijn het door levenslange herprogrammering vergeten.
Het systeem wil dat we steeds verder ontwikkelen, progressie maken, vooruitgang boeken. Alleen maar om te voorkomen dat we alle controlemechanismen slopen en opstoken. Ik weet voor mijzelf inmiddels, wat échte vooruitgang is:
ALLES TERUGDRAAIEN.
En wel zover als we kunnen. Tot we weer kunnen samenwerken met de natuur in plaats van die te omzeilen of vernietigen. Het begon ooit met een “valse start” en die worden normaal gesproken direct afgefloten. Het apparaat draait op onze geloste levenskracht en heeft daarmee een ogenschijnlijk machtig kunstmatig controlemechanisme weten op te bouwen. Om het tegen ons te gebruiken. Doet er alles aan om de natuur onder controle te krijgen door het te verwoesten.
De dag dat we werden geboren zijn we gewogen en gemeten, nadat we abrupt en meedogenloos van onze moeder zijn “afgekoppeld”. Alles wat we nodig hadden was liefde. Maar dat is ondergesneeuwd door “opvoeding, onderwijs, fatsoenering, africhting, sociale druk, aangeleerde begeerten en overlevingsangsten.” We vroegen nergens om, maar moesten zo snel mogelijk op eigen benen staan en produceren in een surrogaatwereld. Sommigen kwamen onderweg tot de ontdekking dat door over lijken te gaan de top kon bereiken. Sommigen zijn onderweg gestrand. uitgestapt, gesneuveld.
Europa wordt sluitpost, waar ooit de gekweekte blanke mens uit de onderwereld tevoorchijn kwam en de wereld onder controle moest brengen. De absurde moord- en hebzucht is ons aangeleerd, het wordt ons nu afgeleerd. Op een extreem harde manier. Een groot deel van het continent wordt geruimd en opnieuw gekoloniseerd. Of het 50 of 100 jaar gaat duren is niet van belang. Er moet zoveel mogelijk negatieve levensenergie worden vrijgemaakt om de rest van de wereld aan de praat te houden. De rest van de wereld zal net zoveel mededogen met ons tonen als wij hebben gedaan voor de Palestijnen, Indianen, Iraniërs en andere door ons onderdukte en uitgemoorde volksstammen.
Source: https://herstelderepubliek.wordpress.com/2026/05/16/de-energiebalans-het-verloren-continent-europa/
.
