• vr. mrt 13th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Ruim 110 steden, gemeenten en organisaties voeren actie tijdens Maand van de Voetganger

De tweede editie van de Maand van de Voetganger, een campagne die in oktober plaatsvindt in heel Vlaanderen en Brussel, gaat vandaag van start. Een hele maand lang zetten meer dan 110 organisaties, lokale besturen, scholen, verenigingen en burgers het te voet gaan extra in de kijker. Van gegidste wandelingen tot oversteekacties aan scholen en beloningscampagnes voor voetgangers: overal worden stappen gezet – letterlijk én figuurlijk – voor een wandelvriendelijke leefomgeving.

05:11

Nu een nieuwe shutdown van de Amerikaanse federale bijna een feit is, groeit de bezorgdheid over de impact op het luchtverkeer. Volgens de luchtvaartorganisatie Airlines for America is het mogelijk dat het systeem “moet vertragen”, wat de efficiëntie zou verminderen en de hele sector onder druk zet.

De luchtvaartsector houdt de adem in terwijl de dreiging van een shutdown boven hen hangt. Zal het luchtverkeer vertragen of kunnen ze de turbulentie vermijden?


Source: https://www.nieuwsblad.be/buitenland/amerikaanse-overheidssluiting-kan-leiden-tot-vertragingen-op-luchthavens/94186237.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *