De WHO-baas Tedros heeft aangegeven dat de ‘anti-vaxxers’ een serieuze uitdaging vormen. Tijdens de World Health Assembly in Genève zorgden zij voor onrust, waarbij Tedros pleitte voor een strategie om tegenwicht te bieden, aangezien hij gelooft dat vaccins effectief zijn en het bewijs aan zijn kant hebben.
In een tweet wordt gesteld dat Tedros vindt dat het tijd is om agressiever op te treden tegen anti-vaxxers, omdat ze volgens hem chaos proberen te veroorzaken door Covid te gebruiken.
Interessant genoeg heeft Tedros eerder een eredoctoraat ontvangen van de Rijksuniversiteit Groningen voor zijn inzet bij de bestrijding van pandemieën zoals het coronavirus.
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons vraagt zich af of er meer agressie moet worden ingezet tegen mensen die zich niet willen laten vaccineren, naar aanleiding van Tedros’ uitspraken.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
…
Tedros thinks “it’s time to be more aggressive in pushing back on anti-vaxxers”.
What do you think? 🤔 pic.twitter.com/L07AmmR2Qh
— Wide Awake Media (@wideawake_media) May 30, 2025
Eredoctoraat
“Het wordt tijd om agressiever op te treden tegen anti-vaxxers,” vervolgde de WHO-baas. “Ik denk dat ze Covid gebruiken [om] chaos te veroorzaken.”
Tedros kreeg eerder een eredoctoraat van de Rijksuniversiteit Groningen vanwege zijn ‘inzet en toewijding als directeur-generaal van de WHO bij de bestrijding van pandemieën zoals het coronavirus’. Ja, echt.
“Wat zegt Tedros (WHO) nou?” vraagt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. “Meer agressie tegen mensen die zich niet willen laten vaccineren?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
…

