• za. dec 6th, 2025

Deel deze informatie met je vrienden op sociale media!

Onlangs heeft Mirjam Bikker, leider van de ChristenUnie, een bezoek gebracht aan een opvangcentrum voor Oekraïense veteranen in Groningen. Daar verklaarde ze: “Ze waren vastberaden om hun land te verdedigen tegen de Russische agressie en vastberaden om te staan voor een rechtvaardige vrede.”

Bikker merkte op dat deze vastberadenheid in schril contrast staat met de koers van het huidige kabinet en de terughoudende houding van de coalitie. Ze beschreef dit kabinet als aarzelend, afwachtend en remmend.

Ze benadrukte dat steun aan Oekraïne en het streven naar een sterk Europa gelijkstaat aan steun voor vrijheid – vrijheid voor de Oekraïners, vrijheid voor ons en vrijheid voor de toekomst van onze kinderen.

Verontwaardiging op sociale media

Op sociale media ontvangt Bikker veel kritiek. Ze heeft inmiddels bijna 1000 reacties ontvangen, vrijwel allemaal negatief. Jurist Jeroen Pols uit felle kritiek: “Honderdduizenden Oekraïense moeders die hun zonen, echtgenoten en vaders begraven, dat is het gezicht van oorlog. Het is zinloos en leidt tot eindeloos bloedvergieten. Dat is niet heldhaftig, vastberaden of verlangen naar rechtvaardigheid, maar een oneindige tragedie als direct gevolg van psychopathische en misdadige oorlogshitsers zoals Mirjam Bikker.”

Volgens Pols is het opzettelijk proberen om Nederland in een oorlog te storten strafbaar gesteld met 15 jaar gevangenisstraf. Hij pleit ervoor dat alle politici die oorlogstaal gebruiken, voor een tribunaal moeten verschijnen. “Deze psychopaten moeten levenslang worden opgesloten.”

Kritische reacties

Er zijn ook kritische reacties van andere personen. Huisarts Els van Veen reageert verontwaardigd: “Hoe krijgt u het uw mond en vooral uw hart uit. Al die jonge mensen die sneuvelen. Al die ouders die hun zoon levenslang moeten missen. Ik begrijp het niet. En dat schrijf ik als voormalig lid van de ChristenUnie.”

Neuroloog Jan Bonte voegt daaraan toe: “Als ik gelovig zou zijn, zou ik denken dat er voor jou een speciaal plekje in de hel gereserveerd wordt. Ergens in de groene zone. Waarin je tot het eind der tijden megagrote meloenen moet verbouwen en in zijn geheel door moet slikken. En ze ook weer in zijn geheel uit moet poepen. En dat terwijl een bewaker met een drietand druiven zit te eten die op het perceel naast jou worden verbouwd.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.3
6
stemmen

Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk? Deel het met vrienden op je sociale media!

+

Meld je aan voor onze gratis PUSH-meldingen

Aanmelden

?

+

Volg ons op ons gratis Telegram-kanaal

Volg ons

?

+

Steun ons met een vrijwillige bijdrage

Doneer

?


Source: https://www.ninefornews.nl/misdadige-oorlogshitser-mirjam-bikker-christenunie-onder-vuur-hoe-krijgt-u-het-uw-mond-en-vooral-uw-hart-uit/

.


3 gedachten over “‘Misdadige oorlogshitser’ Mirjam Bikker (ChristenUnie) onder vuur: ‘Hoe krijgt u het uw mond en vooral uw hart uit’.”
  1. De waarheid tussen de aanhalingstekens?
    Misdadig als puppet van de bekende geheime diensten in handen van bankiers?
    Waar heeft zij een zwangerschap opgelopen?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *