Prins Alwaleed bin Khalid bin Talal bin Abdulaziz Al Saud was in 2005 betrokken bij een auto-ongeval toen hij studeerde aan een militaire school. De man raakte in een coma en kwam nooit meer bij. Hij kreeg daardoor de bijnaam “de slapende prins.” Ondanks talloze intensieve behandelingen kwam er nooit echt een significante verbetering in zijn toestand.
Maar zijn familie verloor nooit hoop. Zijn vader deelde vaak beelden van aan het bed van zijn zoon om familieleden en fans gerust te stellen. In 2019 was er een sprankeltje hoop. De familie deelde een video waarin te zien was hoe de prins zijn hoofd van links naar rechts bewoog. En in 2020, na 15 jaar in coma te hebben gelegen, bewoog Alwaleed zijn hand. Een moment dat opnieuw hoop gaf aan familie en supporters.
Maar de toestand van de prins verbeterde niet echt. Enkele maanden geleden kondigde de familie aan dat de artsen zwellingen hadden opgemerkt in klieren aan beide zijden van het lichaam van de prins.
Zaterdag overleed de prins. Zijn vader maakte het nieuws bekend op sociale media en deelde ook mee dat de begrafenis drie dagen zal duren. De vader van de prins, prins Khalid bin Talal Al Saud, is een kleinzoon van de stichter van Saudi-Arabië.
Een Saudische prins die 20 jaar in coma lag, is zaterdag overleden. Rust zacht, de slapende prins.
Source: https://www.nieuwsblad.be/buitenland/saudische-prins-overleden-na-20-jaar-in-coma/78821869.html
.
