De Chinese hoofdstad heeft maandag ruim 82.000 inwoners geëvacueerd vanwege dreigende stortregens. Dit komt slechts een week na dodelijke overstromingen die minstens 44 mensen het leven kostten en tot publieke excuses van lokale verantwoordelijken leidden. De stad staat opnieuw op scherp, met de angst voor meer verwoestende overstromingen die elk moment kunnen toeslaan.
Terwijl de renners strijden om hun prijzengeld, strijden de inwoners van Beijing tegen de kracht van de natuur. Een race tegen de klok, waar elke seconde telt en elke druppel regen een potentieel gevaar vormt. Zal de stad deze keer beter voorbereid zijn op de natuurelementen, of zal de regen opnieuw genadeloos toeslaan?
De echte winnaars zijn niet degene die op het podium staan met een cheque in hun hand, maar degenen die moedig genoeg zijn om de strijd aan te gaan met de onvoorspelbare krachten van Moeder Natuur.
.
