• ma. mrt 16th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Deel deze schokkende informatie met je vrienden op sociale media om anderen bewust te maken!

Oud-president Biden en de Democraten zitten diep in het schandaal van vermiste kinderen die de VS zijn binnengesmokkeld.

Stephen Miller, de vervangend stafchef van president Trump, heeft onthuld dat maar liefst 450.000 van deze kinderen nu vermist zijn. Een schokkende onthulling.

—Lees verder na dit advertentieblokje—

In een gesprek met Sean Hannity benadrukte Miller dat de Democraten onvergeeflijke misdaden hebben begaan door zoveel kinderen te laten verdwijnen. De regering-Trump is vastbesloten om deze vermiste kinderen op te sporen.

De schokkende feiten onthuld door Miller tonen de duistere kant van de politiek en het menselijk leed dat hierdoor wordt veroorzaakt.

Volgens een functionaris van het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid zijn tot nu toe 13.061 vermiste minderjarigen teruggevonden, maar er is nog een lange weg te gaan.

Miller heeft op sociale media aangegeven dat bijna 90 procent van de geregistreerde adressen voor deze kinderen nep of vals zijn, wat de omvang van het probleem benadrukt.

De onthullingen over de vermiste kinderen tonen het belang van het aanpakken van deze schrijnende situatie en het beschermen van kwetsbare jonge levens.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

5
2
stemmen

Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!

+

Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen

Aanmelden

?

+

Volg ons op ons gratis Telegram kanaal

Volg Ons

?

+

Steun ons met een vrijwillige bijdrage

Doneer

?


Source: https://www.ninefornews.nl/misselijkmakend-zoveel-van-de-kinderen-die-biden-en-de-democraten-naar-de-vs-smokkelden-zijn-nu-vermist/

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *