Premium “Geïnspireerd door onze roots”: zussen Selden en Sinem runnen over landsgrenzen heen leerlabel KASA People
Selden en Sinem Gören kregen het leerambacht met de paplepel ingegeven. Ze groeiden samen op in Turkije, maar Selden verhuisde voor de liefde naar ons land. Toen haar relatie stukliep, bleef ze in Antwerpen wonen, en vond ze troost in haar leren jasje, dat haar deed denken aan haar jeugd. Het werd de inspiratie voor het kledingmerk, KASA People, dat ze samen met haar zus runt.
“Nu we samenwerken, zij vanuit Istanboel en ik vanuit België, horen en zien we elkaar weer vaker. Onze band is sterker dan ooit, en onze collecties weerspiegelen onze gedeelde passie voor vakmanschap en traditie. Samen brengen we een stukje van onze roots naar de wereld, en dat voelt als thuiskomen.”
In een wereld vol chaos en afleiding, is het belangrijk om af en toe stil te staan en terug te keren naar wat echt belangrijk is. Voor Selden en Sinem is dat hun erfgoed en de band die ze delen als zussen en ondernemers. Laat je inspireren door hun verhaal en ontdek de tijdloze schoonheid van KASA People.