• di. mrt 24th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Dodental tyfoon Ragasa in Taiwan bijgesteld naar 14, tientallen nog vermist.

Het officiële dodental van supertyfoon Ragasa is bijgesteld naar 14, maar de zoektocht naar de 33 vermisten gaat nog intensief door. De storm liet een spoor van vernieling achter in het oostelijke Hualien County, waar huizen en wegen werden meegesleurd door een plotselinge overstroming. De Taiwanese overheid werkt samen met lokale gemeenschappen om de schade op te meten en slachtoffers op te vangen, terwijl reddingsteams en speurhonden ingezet worden om de vermisten te vinden.

Een van de krachtigste stormen die Taiwan dit jaar trof, Tyfoon Ragasa, zorgde voor chaos en verwoesting in de kwetsbare infrastructuur van de oostkust. De overstroming kwam onverwacht en liet weinig tijd voor evacuatie, waardoor veel mensen werden verrast door de razende watermassa. Ondanks de herziening van het dodental blijft de situatie zorgwekkend, met nog steeds 33 mensen die vermist zijn en families die in onzekerheid verkeren.

“De kracht van de natuur is onvoorspelbaar, maar onze vastberadenheid om te helpen is onwankelbaar,” aldus de Taiwanese autoriteiten. De inzet van drones, reddingsteams en speurhonden toont de vastberadenheid om de vermisten te vinden en de getroffen gemeenschappen te ondersteunen in deze moeilijke tijd.


Source: https://www.nieuwsblad.be/buitenland/dodental-tyfoon-ragasa-in-taiwan-bijgesteld-naar-14-tientallen-nog-vermist/92842343.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *