• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

In de gevangenis van Lantin, in de provincie Luik, is een hevige brand uitgebroken. Het gemeentelijk noodplan is afgekondigd en er zijn verschillende zwaargewonden gemeld door Sudinfo.

De brand brak uit in een vleugel waar kleding wordt bewaard, tussen het arrest- en strafhuis, zo meldt de burgemeester van Juprelle. Gelukkig zijn het personeel en de gevangenen in veiligheid gebracht en heeft de brandweer de situatie onder controle.

Helaas zijn tijdens de interventie vijf brandweerlieden gewond geraakt, waarvan twee zwaargewond. Een tragisch incident dat de heldhaftigheid van deze hulpverleners benadrukt.

Terwijl de helikopter ter plaatse kwam om de zwaarst gewonde patiënt naar het ziekenhuis te brengen, vertrokken nog drie ambulances onder politiebegeleiding. Een harde herinnering aan de risico’s die deze hulpverleners dagelijks nemen om anderen te redden.


Source: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250529_96086377

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *