• wo. mrt 18th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Zorgwekkend verloop: één op zes Vlaamse woonzorgcentra wisselt van directeur in zes maanden.

In de eerste helft van 2024 heeft ruim één op de zes Vlaamse woonzorgcentra een nieuwe directeur aangesteld. Dit zorgt voor een onrustige periode binnen de zorgsector, waarbij de kwaliteit van de zorg onder druk komt te staan.

Debbie De Cauwer, dochter van wielercommentator José De Cauwer, was een opvallende verschijning met haar groene haar en groot groen hart. Als steun en toeverlaat van haar vier kinderen en haar man, de bekende accordeonist Marino Punk (59), was zij de perfecte vrouw voor hem.

Marino Punk verloor zijn geliefde Debbie en ondanks het verdriet speelt hij nog steeds zijn accordeon, soms met tranen in zijn ogen. Want zoals Debbie zou zeggen: “De show must go on, ook na mijn vertrek.”

Het verloop van directeuren in woonzorgcentra mag dan wel zorgwekkend zijn, de kracht en liefde die Debbie achterlaat bij haar familie en fans zal altijd blijven voortleven.


Source: https://www.nieuwsblad.be/net-binnen/zorgwekkend-verloop-een-op-zes-vlaamse-woonzorgcentra-wisselt-van-directeur-in-zes-maanden/75708255.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *