CADZAND (ANP) – In Cadzand in Zeeland zijn zes fietsers gewond geraakt door een aanrijding, meldt de politie. De bestuurster van een auto is aangehouden voor het rijden onder invloed.
De aanrijding gebeurde rond 18.00 uur op de Vierhonderdpolderdijk. Een van de gewonden is er ernstig aan toe en met een traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht.
De politie onderzoekt wat er precies is gebeurd.
.

Het is altijd tragisch om te lezen over zulke ongelukken, vooral als het gaat om fietsers die kwetsbaar zijn in het verkeer. Het rijden onder invloed is onverantwoordelijk en kan levens voorgoed veranderen. Ik hoop dat de gewonden snel herstellen, vooral degene die ernstig gewond is. Het is goed dat de politie snel heeft ingegrepen en de bestuurster heeft aangehouden. Maar toch vraag ik me af, hoe kan het dat dit soort incidenten nog steeds gebeuren? Zijn er niet genoeg voorlichtingscampagnes of controles? Wat vind jij? Moeten de straffen voor rijden onder invloed niet veel strenger worden?