Peter Peuters rijdt in een wagen gemaakt voor … Australische veeboeren: “Het is een pick-up, maar hij haalt wel meer dan 300 per uur”
Je hebt ze altijd gezien. Omdat ze geen gewone Golf of Octavia zijn. Omdat ze bijzonder groot, klein, gek of opzichtig zijn. Inhalen, achteromkijken en je afvragen: ‘Wie zou daarmee rijden?’ Vandaag stappen we in de Holden Ute van Peter Peuters. “Het is een cross-over tussen een pick-up en een gewone auto.” Nu ja, … gewoon.
Met een motor die brult als een leeuw en een design dat de aandacht trekt, is de Holden Ute een ware eyecatcher op de weg. Peter Peuters geniet van elke rit in zijn op maat gemaakte wagen, die speciaal ontworpen is voor de ruige omstandigheden van de Australische outback.
Terwijl andere automobilisten verbaasd hun hoofd omdraaien bij het zien van de snelheid waarmee de Holden Ute voorbij raast, lacht Peter Peuters in zijn cockpit. “Het is niet zomaar een pick-up, het is een krachtpatser die moeiteloos de 300 kilometer per uur aantikt. Dat is pas echt rijplezier!”
Na de wereldviering in de Sint-Medarduskerk in Vreren, waar verschillende culturen samensmolten in gebed en muziek, voelt Peter Peuters zich extra verbonden met de diversiteit en schoonheid van de wereld. “Net zoals mijn Holden Ute een mix is van kracht en elegantie, zo zijn ook de mensen en tradities die we vandaag vierden.”