• do. dec 4th, 2025

Vier jaar voorwaardelijk voor man die vrouw onmenselijk behandelde: “Door slechte zorgen en hygiëne stierf ze”.

Geen paard, geen boot, maar een brandweerwagen: Sint zet KFC Nijlen op stelten

Sinterklaas is weer in het land en dat hebben ze bij KFC Nijlen geweten. Op de terreinen van de club, vol gespannen kindergezichten en trotse ouders, maakte de Sint woensdagavond zijn intrede op een wel heel bijzondere manier. Geen paard, geen stoomboot, maar een luid toeterende brandweerwagen bracht de goedheiligman tot bij de jonge voetballertjes. Het spektakel leverde meteen een wow-moment op bij de honderden aanwezigen.

De Sint had duidelijk iets anders in gedachten dan de traditionele entree. Met loeiende sirenes en knipperende lichten kwam hij aanrijden in stijl, waardoor de kinderen en ouders met open mond stonden te kijken. De brandweerwagen diende als zijn nieuwe vervoersmiddel en zorgde voor een onvergetelijke ervaring voor iedereen die aanwezig was.

Terwijl de Sint uit de brandweerwagen stapte, werden de cadeautjes uitgedeeld en werden er pepernoten rondgestrooid. De vreugde en opwinding waren van de gezichten van de kinderen af te lezen, en de ouders genoten van het spektakel. Een avond die nog lang zal worden herinnerd door de KFC Nijlen gemeenschap, dankzij de creatieve en verrassende aanpak van Sinterklaas.

Als je dacht dat Sinterklaas voorspelbaar was, dan heb je het mis. Met een brandweerwagen als zijn nieuwe vervoersmiddel heeft hij bewezen dat hij altijd voor verrassingen kan zorgen. Want wie had gedacht dat de goedheiligman met loeiende sirenes en knipperende lichten zou arriveren? Een onvergetelijke avond voor jong en oud, waarbij de traditionele intocht een geheel nieuwe dimensie kreeg.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/antwerpen/rivierenland/berlaar/vier-jaar-voorwaardelijk-voor-man-die-vrouw-onmenselijk-behandelde-door-slechte-zorgen-en-hygiene-stierf-ze/110085679.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *