In de politieke arena van België speelt Bart De Wever een gevaarlijk spel rond de begroting. Terwijl deadlines worden gemist en partijen zich ingraven, lijkt De Wever rustig zijn eigen strategie uit te stippelen. Zijn kat verschijnt zelfs op Instagram met een cryptische boodschap. Is dit het einde van de regering? “Het is nog veel te vroeg om de regering te laten vallen”, aldus De Wever.
Ondanks de crisis lijkt er geen echte crisissfeer te heersen in de politiek. Geen enkele partij zet echt druk om de regering te laten vallen, waardoor ze maar wat lijken aan te modderen. In de politieke podcast Het Punt van Van Impe wordt gesproken over de “totale oorlog tegen links” van Vlaams Belang en de droomjob van Alexander De Croo.
In sportief nieuws zijn de Stormvogels Haasrode B en VC Bekkevoort de jongste kampioenen van Vlaams-Brabant. De Stormvogels behaalden een knappe 2-4 overwinning op bezoek bij Rode Duivels Zoutleeuw, terwijl VC Bekkevoort de klus klaarde met een overtuigende 9-2 overwinning tegen KFC Werchter B. Een ware triomf voor beide teams in de sportieve strijd.
.

