
Volgens Van der Gijp is het werktempo van VI geen reden tot klagen: “Tuurlijk ben je er wel de hele dag mee in de weer dat je om half tien een programmaatje moet maken, maar het valt ook wel weer mee. Er zijn mensen die het zwaarder hebben – zeker met dit weer, in een patatzaak bijvoorbeeld.”
VI: geliefd én gehaat
Vandaag Inside is inmiddels een instituut. Met hun uitgesproken meningen, grappen en harde onderlinge grappenmakerij weten de mannen een groot deel van Nederland aan zich te binden. Maar er is ook een flinke groep kijkers die het programma te plat, te grof of gewoon té onaangepast vindt.
Juist die mix van enthousiasme en verontwaardiging zorgt ervoor dat VI telkens weer in het nieuws komt. Het programma is nooit neutraal: je houdt ervan, of je verafschuwt het.
👉 Steun ons via https://dds.backme.org of doneer direct via NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
De vraag aan jou
En nu zijn we benieuwd: wat vinden onze lezers?
- a]:text-primary dark:[&>a]:text-white [&>a]:underline md:text-lg text-base”>Vind jij het leuk dat Vandaag Inside weer begonnen is?
- a]:text-primary dark:[&>a]:text-white [&>a]:underline md:text-lg text-base”>Kijk jij trouw iedere avond, of af en toe?
- a]:text-primary dark:[&>a]:text-white [&>a]:underline md:text-lg text-base”>Of vind jij het juist een onbeschoft programma en zap je weg zodra Johan, Wilfred en René in beeld komen?
Laat het ons weten – want VI is niet zomaar een tv-programma, het is een fenomeen dat óf voor vermaak zorgt, óf je helemaal niet kunt uitstaan.
👉 Doneer via https://dds.backme.org of direct via NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
.

