• ma. dec 22nd, 2025

Border Czar Tom Homan heeft onthuld, tijdens een interview met Fox News Channel, dat hij sinds eind maart 2025 gescheiden van zijn vrouw heeft moeten leven vanwege doodsbedreigingen tegen hem en zijn familie. In reactie beschuldigde hij verslaggevers ervan te proberen zijn familie te vinden en zijn zonen te identificeren, en noemde het “buiten alle proporties” en “beledigend.”

Ter context, als de belangrijkste immigratiehandhaver van Trump die massadeportaties leidt, heeft Homan sinds zijn benoeming in juni 2025 te maken gehad met toenemende bedreigingen van linkse activisten. Andere incidenten, waaronder doxxing en oproepen tot geweld tegen ICE-agenten, hebben het land geteisterd. Hij bad voor de veiligheid van de agenten te midden van toenemend geweld.

Tijdens het interview vroeg een verslaggever: “Je hebt vast wel gehoord van enkele liberalen. Californië is een van die staten die de mensen wil helpen die achterblijven terwijl jij de gewelddadige criminelen van de straat haalt. Wat hebben de families van deze bedreigde agenten en ICE-agenten nodig?”

Eerlijk reagerend, verklaarde Homan: “Ze hebben bescherming nodig, en ze hebben hulp nodig van de federale overheid om niet alleen de agenten, maar ook hun echtgenotes te beschermen, kijk naar Charis. Ik heb gedeeld dat ik niet bij mijn vrouw heb gewoond sinds eind maart vanwege doodsbedreigingen tegen mij.”

Nog niet klaar, riep hij uit: “En nu zijn er verslaggevers die proberen de locatie van mijn familie te vinden. Er zijn verslaggevers die proberen te identificeren wie mijn zonen zijn. Ik bedoel, dit is buiten alle proporties. Het is beledigend.”

“En God zegene de mannen en vrouwen van ICE en de grenswacht. Voordat ik elke avond naar bed ga, bid ik voor elke persoon die dat schild draagt dat ze veilig thuiskomen bij hun families, en dat elke illegale vreemdeling die we oppakken veilig thuiskomt bij hun families. Ik wil geen bloedvergieten,” concludeerde Homan.

Bekijk de video hier:

*” geeft verplichte velden aan

Tragisch genoeg is dit niet de eerste keer dat Tom Homan zijn familie scheiding heeft genoemd. Eerder dit jaar, tijdens een interview met Miranda Devine van de New York Post, onthulde hij: “Mijn vrouw woont nu apart van mij.”

Hij verduidelijkte dat [De scheiding is] “vanwege de doodsbedreigingen tegen mij.” Voortbouwend op dit punt, was de grensczar duidelijk aangedaan en zei: “Ik zie haar zo vaak als ik kan, maar de doodsbedreigingen tegen mijn familie en mij zijn schandalig.”

Terugblikkend op hoe zijn vrouw hem aanmoedigde om de rol op zich te nemen, vertelde hij: “Zelfs mijn vrouw zei: ‘

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *