In het sportpark Sneppenbos heeft Boechout zijn kampioenen van 2025 gehuldigd. Voormalig bokser Sugar Jackson kreeg tijdens het Feest van de Sport de trofee voor grandioze trainer.
Met zijn ervaring begeleidt Sugar Jackson jonge en ervaren boksers bij Spartans Academy. Niet alleen techniek komt er tijdens zijn trainingen aan te pas, ook mentale kracht, discipline en zelfvertrouwen zijn belangrijke pijlers in de ring volgens Jackson.
De prijs voor fenomenale sporter ging naar Jack Vloeberghs, een 22-jarige hockeyspeler die alle jeugdreeksen bij Herakles Hockey Club doorliep. Op zijn zeventiende maakte hij zijn debuut voor de eerste ploeg en is inmiddels een vaste waarde geworden. Ook alle niveaus van opleidingsprogramma Be-Gold van de Belgische Hockey Bond doorliep hij.
“Met zijn sportieve prestaties en studies Handelsingenieur combineert Jack Vloeberghs het beste van beide werelden,” aldus de jury.
De sportieve nieuwkomer of belofte van het jaar in Boechout is Lore Dermaut. Na amper een jaar trainen pakte ze in februari 2025 brons op het C-niveau tijdens het Provinciaal Kampioenschap. Een veelbelovende start van haar turnloopbaan bij Gymteam Vremde en OJE Edegem.
Geen sport beleven zonder vrijwilligers, en Marie-Claude Van Neer werd dan ook benoemd tot super sportvrijwilliger van het jaar. Als zaalverantwoordelijke bij Herakles Hockey zorgt ze al jarenlang voor een vlekkeloze organisatie en ondersteuning van de club.
“Marie-Claude is de stille kracht achter het succes van Herakles Hockey,” luidde het oordeel van de vakjury.
Tot slot werd de prijs voor de sympathieke sportbende toegekend aan atletiekclub Sgola. De club staat bekend om zijn warme en familiale sfeer, waar jong en oud wekelijks samenkomen voor een sportief en gezellig moment. Een ware thuisbasis voor alle atleten die zich direct welkom voelen.
.
