• ma. dec 29th, 2025
De beerput in Groot-Brittannië gaat volledig open en de stank is tot hier te ruiken. Premier Keir Starmer, de leider van Labour die zijn land in sneltreinvaart naar de afgrond brengt, is betrapt op een leugen van formaat. Hij beweerde bij hoog en bij laag dat hij “niet op de hoogte was” van de walgelijke, haatdragende teksten van Alaa Abd el-Fattah, de Egyptische extremist die hij met zoveel bombarie naar het VK heeft gehaald. Maar wat blijkt? Hij wist het wel. Hij wist het dondersgoed. Zowel de Egyptische regering als zijn eigen parlementaire verleden bewijzen dat Starmer de boel besodemietert.

Het verhaal is inmiddels bekend: Starmer heeft hemel en aarde bewogen om Abd el-Fattah vrij te krijgen uit een Egyptische cel en naar Groot-Brittannië te halen. Een man die opriep tot het vermoorden van zionisten, die de politie “dwazen” noemde om op te jagen, en die letterlijk tweette: “Ik haat blanke mensen”. Een droomkandidaat voor Links, blijkbaar.

Toen deze teksten naar buiten kwamen en de Britse bevolking woest reageerde, speelde Starmer de vermoorde onschuld. “Ik wist van niets,” was de verdediging. Maar die vlieger gaat niet op. Daniel Hannan, een van de scherpste geesten in de Britse politiek, deelt genadeloos de beelden waarop te zien is dat Starmer zelf deze zaak al drie jaar geleden aankaartte in het parlement.

De dubbele maat van Links

Hannan schrijft op X:

“Dit is vernietigend. Starmer probeert te beweren dat hij geen idee had van de berichten op sociale media van Abd el-Fattah. Maar hier kaart hij de kwestie meer dan drie jaar geleden aan in het Parlement. Let op de buitengewone dubbele standaard. Tweet het verkeerde in Groot-Brittannië en je zit 13 maanden vast. Tweet het verkeerde in Egypte en we halen je hierheen, geven je onderdak, betalen voor de speciale school van je zoon – terwijl je ons apen noemt en opschept over het haten van blanke mensen.”

Het is de spijker op zijn kop. Terwijl de Britse politie (net als in Nederland overigens) jacht maakt op burgers die een ‘kwetsende’ meme plaatsen op Facebook, wordt de rode loper uitgerold voor een figuur die oproept tot daadwerkelijk geweld tegen Joden en blanken. Het is landverraad, vermomd als humanitaire hulp.

ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun DDS in de strijd voor de waarheid! De Britse media en onze eigen NPO proberen dit schandaal te begraven. Een premier die liegt over het importeren van terroristen? Dat past niet in hun straatje. Wij zwijgen niet. Wilt u dat wij de leugens blijven onthullen in 2026? Steun ons dan nu!

OPTIE 1: Via BackMe (Snel & Simpel) 👉 Klik hier: https://dds.backme.org

OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN: NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot onze exclusieve ‘verboden’ columns!

Egypte: “Wij hebben ze alles verteld”

Alsof het bewijs van Hannan nog niet genoeg was, komt er nu een vernietigende klap vanuit Caïro. Volgens bronnen heeft de Egyptische regering de bewering van Starmer dat hij “onwetend” was, resoluut van de hand gewezen.

Zoals Basil the Great meldt op X:

“De Egyptische regering heeft de bewering van Keir Starmer dat hij ‘niet op de hoogte’ was van het verleden van Alaa Abd El-Fattah vol anti-blanke haat, antisemitisme en het aanzetten tot geweld, categorisch VERWORPEN. Ze beweren dat Britse functionarissen OVER ALLES GEÏNFORMEERD WAREN.”

De conclusie is simpel: Starmer is af. Hij heeft gelogen tegen zijn volk, hij heeft de nationale veiligheid in gevaar gebracht en hij heeft een extremist binnengehaald wetende wat voor vlees hij in de kuip had.

Harm Beertema: Het grote media-zwijgen

In Nederland kijkt oud PVV’er Harm Beertema met afgrijzen toe. Hij ziet exact hetzelfde patroon als bij ons. De linkse elite (Woke-GroenLinks) marcheert door, en de media houden hun hand boven het hoofd.

Beertema schrijft scherp:

“Laten we eens gaan bijhouden hoelang het duurt voor deze storm gaat liggen en wokegroenlinks ook in het VK gewoon doormarcheert alsof er niks aan de hand is. Net als bij ons. Omdat de media het bewust laten liggen. Want waar zij geen aandacht aan geven, dat bestaat niet.”

En daar zit de kern van het probleem. Als de NOS en de BBC besluiten om dit niet te brengen als het gigantische schandaal dat het is, dan ‘bestaat’ het niet voor de gemiddelde kiezer. Daarom is het van levensbelang dat wij, de alternatieve media, blijven hameren op deze feiten.

Starmer is een leugenaar, en zijn Nederlandse vriendjes bij GroenLinks-PvdA en D66 zijn geen haar beter. Ze haten hun eigen bevolking zo diep, dat ze de vijand met open armen ontvangen.

WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij blijven de leugens van de gevestigde orde ontmaskeren, in Nederland én daarbuiten. Steun de onafhankelijke pers die niet meedoet aan het media-kartel!

🚀 Steun ons via BackMe: https://dds.backme.org

Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze exclusieve SubStack-columns!


Source: https://www.dagelijksestandaard.nl/buitenland/starmer-liegt-premier-wist-alles-van-jodenhater-egypte-ontmaskert-britse-premier

.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *