• zo. feb 8th, 2026

In een controversiële verschijning op CNN verdedigde de gouverneur van Ohio, Mike DeWine (R), Haïtiaanse immigranten in Springfield onder de Temporary Protected Status (TPS), waarbij hij verklaarde dat ze legaal essentiële banen vervullen, economische groei stimuleren, bedrijven starten en verantwoordelijk zijn voor meer dan de helft van de recente bevolkingsgroei van Ohio.

Bovendien waarschuwde de vermeende Republikein dat het beëindigen van TPS de lokale en staats economie zou verwoesten. Critici bekritiseerden hem als een “RINO” omdat hij buitenlanders boven Amerikanen plaatste en het land cynisch beschouwde als een “balansrekening.”

Met zijn verraderlijke betoog over het behouden van Haïtiaanse migranten in het land beweerde DeWine: “Een grote consensus daarvoor, ik denk dat we, we beginnen mensen te verliezen, is wanneer we kijken naar mensen die elke dag hard werken. Vakanties in Springfield zijn daar een voorbeeld van onder de Temporary Protected Status.”

Nog niet klaar, beweerde hij: “Ze zijn hier legaal, en ze werken en wat de werkgevers me keer op keer hebben verteld is dat we Haïtianen hebben aangenomen één tot drie jaar geleden, eerlijk gezegd, omdat we deze banen niet konden invullen, en Springfield is eigenlijk, ik bekijk het, zet nu mijn gouverneurspet op, vanuit het oogpunt van economische ontwikkeling, Springfield is vooruitgegaan.”

Met deze absurde beweringen verdubbelde de RINO zijn inzet en zei: “Springfield komt terug. Een deel van de reden dat ze zijn teruggekomen is vanwege deze Haïtianen die er zijn. Ze werken niet alleen, maar natuurlijk geven ze ook geld uit in de gemeenschap.”

“Er zijn bedrijven gestart. Restaurants zijn gestart. En als we dat allemaal verliezen, als ze hun Temporary Protected Status verliezen en niet langer kunnen werken en bedrijven ze niet kunnen inhuren,” beweerde de wereldvreemde gouverneur.

Tenslotte bracht gouverneur DeWine zijn twijfelachtige beweringen tot een einde en verklaarde: “Dat is een klap voor de economie. Het is een klap voor de staat. Als je kijkt naar de groei van Ohio, nog één statistiek, als je kijkt naar de groei van Ohio in de afgelopen jaren, is meer dan de helft van die groei afkomstig van immigranten die hier zijn, en ze werken en helpen de economie groeien en helpen ons.”

*” geeft verplichte velden aan

Bekijk de video hier:

Als reactie op de schandalige video, plaatste een conservatief een bericht, “De ‘Republikeinse’ gouverneur van Ohio, Mike DeWine, zegt dat we TPS voor Haïtianen niet kunnen beëindigen omdat de economie van Ohio afhankelijk is van buitenlanders,” en voegde eraan toe, “De reden dat we zijn gekomen waar we zijn, is dat te veel ‘Republikeinen’ ons

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *