• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Pelt stelt NMBS in gebreke voor defecte liften in station van Neerpelt: “Al meer dan een jaar buiten dienst”.

In de gemeente Pelt heeft de NMBS een flinke tik op de vingers gekregen vanwege twee defecte reizigersliften in het station van Neerpelt. De liften zijn al meer dan een jaar buiten dienst en de herstellingen laten maar op zich wachten. De frustratie bij de inwoners groeit met de dag, terwijl de NMBS en de onderhoudsfirma maar niet lijken te reageren.

De situatie is onacceptabel en de gemeente Pelt heeft dan ook officieel de NMBS in gebreke gesteld. Het is hoog tijd dat er actie wordt ondernomen en de liften weer operationeel worden. De inwoners van Neerpelt verdienen beter dan deze langdurige hinder en ongemak.

Een goed functionerend openbaar vervoerssysteem is essentieel voor een vlotte mobiliteit en het welzijn van de gemeenschap. Het is dan ook van groot belang dat de NMBS en de onderhoudsfirma hun verantwoordelijkheid nemen en ervoor zorgen dat de liften zo snel mogelijk gerepareerd worden. De inwoners van Neerpelt hebben lang genoeg gewacht op een oplossing voor dit probleem.

One liner: “De NMBS moet dringend in actie komen en de liften in Neerpelt weer laten werken, want stilstand is achteruitgang.”

Punchline: “Het lijkt erop dat de liften in Neerpelt sneller buiten dienst zijn dan dat de NMBS ze kan repareren. Tijd voor actie!”


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/pelt/pelt-stelt-nmbs-in-gebreke-voor-defecte-liften-in-station-van-neerpelt-al-meer-dan-een-jaar-buiten-dienst/92821775.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *