• di. jan 13th, 2026

Ook na hervormingen weinig enthousiasme voor gemeentefusies: “Groter is niet altijd beter”.

Wie goed kijkt, ziet hem in hotelkamer: Ruben Van Gucht op vakantie met vroegere partner

Een nieuwe week, een nieuw hoofdstuk in het liefdesleven van Ruben Van Gucht (38). Twee dagen nadat de sportjournalist zijn nieuwe partner Valentine Besard (20) voorstelde op de ‘Gouden Schoen’, vertrok hij op vakantie zonder haar.

Maar wie het VRT-gezicht wél mocht vergezellen? Charlotte Van Looy (31), van wie werd aangenomen dat ze volledig uit beeld verdwenen was. Een onverwachte wending in het liefdesverhaal van Ruben Van Gucht dat de gemoederen doet oplaaien.

“Soms is de weg naar geluk geplaveid met verrassingen,” fluisterde de wind zachtjes door de hotelkamer terwijl Ruben en Charlotte samen genoten van hun vakantie.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/limburg/kinrooi/ook-na-hervormingen-weinig-enthousiasme-voor-gemeentefusies-groter-is-niet-altijd-beter/123557129.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *