• zo. mrt 22nd, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

“Onregelmatigheden” in databank kandidaat-huurders voor Brusselse sociale woningen.

De Brusselse Gewestelijke Huisvestingsmaatschappij (BGHM) staat voor een mysterieus raadsel. “Onregelmatigheden” zijn ontdekt in het digitale systeem dat dossiers van kandidaat-huurders verwerkt. Is het een onschuldige fout of zit er meer achter? Staatssecretaris Nawal Ben Hamou (PS) houdt de spanning erin terwijl de BGHM een diepgaand onderzoek uitvoert en het dossier doorgeeft aan de bevoegde gerechtelijke autoriteiten.

Terwijl interne auditors en sociale afgevaardigden samenwerken om de waarheid te ontrafelen, blijft de vraag hangen: wat speelt er zich werkelijk af achter de schermen van de BGHM? Zijn het slechts “ongebruikelijke activiteiten” of is er een duister complot gaande?

Ahidar eist volledige transparantie en confronteert Ben Hamou in het parlement. “Fraude is onaanvaardbaar, vooral wanneer duizenden gezinnen wachten op een sociale woning”, verklaart hij met vuur in zijn ogen. Zal de waarheid aan het licht komen of blijft het mysterie van de BGHM voor altijd onopgelost?


Source: https://www.nieuwsblad.be/binnenland/onregelmatigheden-in-databank-kandidaat-huurders-voor-brusselse-sociale-woningen/87973518.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *