• di. mrt 17th, 2026

Het Nieuws Maar Dan Anders,

Anders Hoor Je Het Niet!

Nieuwe zomerbar Cuvée d’Art doet dromen van Zuid-Frans terras.

Robbe bombardeerde zijn auto: “800 stickers plakken, dat is een hele klus ”

Je hebt ze altijd gezien. Omdat ze geen gewone Golf of Octavia zijn. Omdat ze bijzonder groot, klein, gek of opzichtig zijn. Inhalen, achteromkijken en je afvragen: ‘Wie zou daarmee rijden?’ Vandaag stappen we in Hove in de Daihatsu Charade van Robbe Vandijck (26). “Hij was verkleurd. Wrappen was te duur, dus heb ik stickers gekocht.”

Robbe’s auto is niet zomaar een voertuig, het is een kunstwerk op wielen. Met 800 stickers heeft hij zijn eigen unieke stijl gecreëerd en trekt hij zeker de aandacht op de weg.

Met Cuvée d’Art openden levensgenieters Iris en Koen in een historisch pand, gelegen in het centrum van Kampenhout, onlangs een kunstzinnige zomerbar. “We willen mensen laten delen in ons geluk en er zelf ook plezier aan beleven” – Een plek waar kunst, gezelligheid en genot samenkomen.


Source: https://www.nieuwsblad.be/regio/vlaams-brabant/halle-vilvoorde/kampenhout/nieuwe-zomerbar-cuvee-d-art-doet-dromen-van-zuid-frans-terras/78677999.html

.


Door NieuwsBlad

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *