
Ella Ster houdt deze week de laatste lezing uit de serie over ‘het plan om de wereld te redden’, de White Hats, dubbelgangers en de acteurs in het wereldtoneelstukje: op 26 maart 2026 in Bussum.
Na een intense periode van ontwaking en diepzinnige spirituele ervaringen, stuitte ik 12 jaar geleden op een verhaal waar ik tot op de dag van vandaag hoop uit put. Het verhaal wat ik graag met anderen wil delen en wat het fundament vormt voor mijn overtuiging dat er niet alleen vergevorderde plannen zijn voor een Nieuwe Wereldorde, maar er ook een machtsstrijd en operatie tegen de deepstate gaande is, om als mensheid een ander pad in te slaan.
Toch is de twijfel over Trumps rol groter dan ooit. Waarom bombardeerde de zelfverklaarde ‘vredes-president’ bommen op Iran? Behoort de Amerikaanse president tot de White Hats of werkt hij heimelijk voor de deepstate en voor Israël?
2026: Lezing in Bussum, Het Gooi
- Donderdagavond 26 maart 2026
- 19:30 – 22:00 uur
(inloop vanaf 19:00 uur) - €20
- Locatie: Vlietlaan 76
1404 CE Bussum (Noord-Holland) - Aanmelden via: info@gewoonopeigenkracht.nl
Het is een lezing propvol informatie die laat zien dat de dingen die achter de schermen spelen veel genuanceerder, gelaagder, maar ook absurder zijn dan veel mensen denken.
Volg mij op Telegram voor nieuwe updates, data en locaties:
https://t.me/ella_ster
Misschien zie ik je binnenkort!
Ella Ster
Gerelateerd
Ontdek meer van Ellaster
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
