Kluisbergen Sportief heeft zaterdag een geweldige overwinning behaald in het uitduel tegen KSK Zingem, met een eindstand van 0-4. De ploeg kwam al vroeg op voorsprong en wist deze voorsprong gedurende de hele wedstrijd vast te houden en zelfs uit te breiden.
In de 36ste minuut opende Maarten Vanwymeersch de score voor Kluisbergen Sportief, gevolgd door een owngoal van Milan De Smet in de 47ste minuut. Gaëtan Desmet vergrootte de voorsprong direct na rust en Florian De Paepe maakte het feest compleet met een doelpunt in de 90ste minuut.
Met deze overwinning heeft Kluisbergen Sportief niet alleen de drie punten gepakt, maar ook laten zien dat ze een geduchte tegenstander zijn in de competitie. De ploeg heeft laten zien dat ze in topvorm zijn en klaar zijn om de strijd aan te gaan met de andere teams.
Een ding is zeker, Kluisbergen Sportief heeft laten zien dat ze niet te onderschatten zijn en dat ze vastberaden zijn om hun doelen te bereiken. Met een overwinning als deze, kunnen ze met vertrouwen uitkijken naar de volgende wedstrijden en laten zien wat ze echt in huis hebben.
.

