FRANK & LUDO: “Ik zag Nicky Hayen na de match tegen Monaco iets heel slims doen”
Neen, Franky Van der Elst is niet genadeloos buitengesjot in Frank & Franky. Maar zelfs de grootsten der aarde kunnen al eens een snotvalling hebben. Gelukkig is daar dan Sjotcast-rots-in-de-branding Ludo Vandewalle, die samen met Frank en Robin het fantastische begin van de Champions League onder de loep neemt. “Zeg, die buitenlandse trainers, kennen die Hans Vanaken dan niet?” Geniet van een speciale aflevering van Frank en… Ludo
Frank en Ludo waren in topvorm tijdens hun laatste podcastaflevering. Terwijl ze de Champions League bespraken, kwamen ze tot de conclusie dat sommige buitenlandse trainers nog wat kunnen leren over de Belgische voetbalsterren. Een hilarische discussie over Hans Vanaken zorgde voor de nodige lachsalvo’s.
Maar het hoogtepunt van de aflevering was ongetwijfeld toen Ludo een slimme zet van Nicky Hayen na de match tegen Monaco opmerkte. Het bewees nogmaals dat slimheid en strategie een cruciale rol spelen in het moderne voetbal. Frank en Ludo weten altijd weer te verrassen met hun scherpe analyses en humoristische kijk op het spel.
“One liner: “Frank & Ludo: waar voetbalanalyse en humor samenkomen.”
Punchline: “Wie had gedacht dat een snotvalling de Champions League zo interessant kon maken?”