• za. feb 14th, 2026

Jimmy Kimmel wordt beschuldigd van het verspreiden van desinformatie over het succes van de documentaire “Melania” door zijn positie bij ABC te gebruiken. Ondanks het bewijs beweerde Kimmel dat de $7 miljoen aan opbrengsten tijdens het openingsweekend gemanipuleerd waren door bulkkaartaankopen die werden verspreid onder Republikeinen en senioren, en dat de 99% Rotten Tomatoes publieksscore gemanipuleerd was.

Belangrijke bioscoopketens zoals Regal en AMC meldden echter geen ongebruikelijke bulkkaartaankopen. Bovendien zijn de logistiek van het kopen van 700.000 kaartjes zeer onwaarschijnlijk gezien Trump’s enorme kiezersbasis en culturele invloed. Evenzo bevestigde Versant, het moederbedrijf van recensie-aggregator Rotten Tomatoes, dat geverifieerde, botvrije recensies en hoge publieksmetingen overeenkomen met die van andere recensiesites met zeer positieve recensies.

Met zijn absurde beschuldigingen begon de zogenaamde komiek Jimmy Kimmel te beweren: “Veel mensen, inclusief ikzelf, vragen zich af hoe deze film erin slaagde om $7 miljoen aan kaartjes te verkopen afgelopen weekend toen bijna elke bioscoop leeg leek te zijn in de aanloop naar de release.”

“Er zijn nu rapporten die suggereren dat die mooie box office cijfers mogelijk zijn opgekrikt door bulkkaartaankopen die gratis werden uitgedeeld aan mensen. Bronnen zeggen dat er aanwijzingen waren dat blokken kaartjes voor Melania werden gekocht en vervolgens werden uitgedeeld aan Republikeinse activisten en bejaardentehuizen, wat eigenlijk hetzelfde is,” beweerde de bevooroordeelde late-night presentator.

Nog niet klaar met zijn tirade, klaagde hij: “Op dit moment heeft Melania een score van 5% op Rotten Tomatoes van de critici. Dat is erg laag. De publieksscore voor Melania is 99% positief. Dat is 1% hoger dan The Godfather. En ik weet zeker dat Donald J. Corleone daar helemaal niets mee te maken heeft. We moeten hierachter komen. Stuur Tulsi Gabbard en de FBI erop af.”

Echter, Versant, het moederbedrijf van Rotten Tomatoes, heeft een verklaring uitgegeven die Kimmels opmerkingen weerlegt. “Er is geen botmanipulatie geweest bij de publieksrecensies voor de ‘Melania’ documentaire. Recensies die worden weergegeven op de Popcornmeter zijn GEVERIFIEERDE recensies, wat betekent dat is geverifieerd dat gebruikers een kaartje voor de film hebben gekocht,” merkte het conglomeraat op.

Evenzo verklaarde een andere branchebron: “[D]e exit scores [voor Melania] zijn behoorlijk koninklijk met een A CinemaScore, 5 sterren op Screen Engine/Comscore’s PostTrak, en dit — een 89% zeker aanbevelen; ongehoord voor elke film. Als een film in het 70 percentiel zit, is dat uitstekend.”

Zoals we hebben gemeld bij de American Tribune, nodigde de film kijkers uit om “Stap binnen in de wereld van Melania Trump terwijl ze inauguratieplannen orkestreert, de complexiteiten van de overgang naar het Witte Huis navigeert, en haar familie terugbrengt naar de hoofdstad van het land.” “Met exclusieve beelden van cruciale vergaderingen, privégesprekken en nooit eerder geziene omgevingen, laat MELANIA mevrouw Trump’s terugkeer naar een van de machtigste rollen ter wereld zien

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *